У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 3 Ужгород — Запоріжжя


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ужгород - Запоріжжя номер 3 відправляється зі станції Ужгород о 14.20 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 14.30 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 3 хв. Маршрут поїзда 3 Ужгород - Запоріжжя пролягає по таким станціям як Чоп, Мукачево, Свалява, Воловець, Лавочне, Славське, Стрий, Львів, Бердичів, Біла Церква, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 14.20
Чоп 14.44 34 хв  15.18 24 хв 
Мукачево 16.23 5 хв  16.28 2 г  3 хв 
Свалява 16.57 2 хв  16.59 2 г  37 хв 
Воловець 17.31 10 хв  17.41 3 г  11 хв 
Лавочне 18.14 10 хв  18.24 3 г  54 хв 
Славське 18.36 5 хв  18.41 4 г  16 хв 
Стрий 19.51 6 хв  19.57 5 г  31 хв 
Львів 21.10 26 хв  21.36 6 г  50 хв 
Бердичів 02.30 2 хв  02.32 12 г  10 хв 
Біла Церква 04.37 2 хв  04.39 14 г  17 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.04 2 хв  07.06 16 г  44 хв 
Знам'янка-Пас. 08.32 2 хв  08.34 18 г  12 хв 
Кам'янське-Пасажирське 11.31 2 хв  11.33 21 г  11 хв 
Дніпро-Головний 12.08 15 хв  12.23 21 г  48 хв 
Запоріжжя-1 14.30 1 д  10 хв 

У розкладі поїзда 3 Ужгород — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031