У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород(всі вокзали) - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) - Запоріжжя:

Розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) Запоріжжя на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 22 г 6 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород(всі вокзали) Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Чоп, Полонне, П'ятихатки-Пас., Олександрія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.54, 16.35 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 13.41, 14.01 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород(всі вокзали) Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ужгород(всі вокзали) - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ужгород(всі вокзали) – Запоріжжя залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Ужгород(всі вокзали) - Запоріжжя можна від 454.33 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
47 Ужгород Запоріжжя 14.54
Ужгород
13.41
Запоріжжя-1
22 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
3 Ужгород Запоріжжя 16.35
Ужгород
14.01
Запоріжжя-1
21 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород(всі вокзали) — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Ужгород(всі вокзали)