У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород(всі вокзали) - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) - Запоріжжя:

Розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) Запоріжжя на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 24 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород(всі вокзали) Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Чоп, Мукачево, Свалява, Воловець, Лавочне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.20 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 14.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород(всі вокзали) Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ужгород(всі вокзали) - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
3 Ужгород Запоріжжя 14.20
Ужгород
14.30
Запоріжжя-1
1 д 10 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород(всі вокзали) — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Ужгород(всі вокзали)