У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

036Ш Одеса-Головна — Перемишль Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 036Ш сполученням Одеса-Головна - Перемишль Головний відправляється зі станції Одеса-Головна о 18.25 і прибуває на станцію Перемишль Головний о 09.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 38 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 45 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Роздільна-1, Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, Вапнярка, Рахни, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Злочів, Красне, Львів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 18.25
Роздільна-1 19.26 2 хв  19.28 1 г  1 хв 
Подільськ-Жм. 20.58 15 хв  21.13 2 г  33 хв 
Кодима 22.04 2 хв  22.06 3 г  39 хв 
Рудниця 22.28 2 хв  22.30 4 г  3 хв 
Вапнярка 23.11 2 хв  23.13 4 г  46 хв 
Рахни 23.46 2 хв  23.48 5 г  21 хв 
Жмеринка-Пас. 00.27 26 хв  00.53 6 г  2 хв 
Хмельницький 02.19 5 хв  02.24 7 г  54 хв 
Волочиськ 03.21 2 хв  03.23 8 г  56 хв 
Підволочиськ 03.31 2 хв  03.33 9 г  6 хв 
Тернопіль-Пас. 04.19 5 хв  04.24 9 г  54 хв 
Злочів 05.19 2 хв  05.21 10 г  54 хв 
Красне 05.46 3 хв  05.49 11 г  21 хв 
Львів 06.35 35 хв  07.10 12 г  10 хв 
Перемишль Головний 09.03 14 г  38 хв 

У розкладі поїзда 036Ш Одеса-Головна — Перемишль Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930