У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 036Ш Одеса — Перемишль «Біла акація»


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Одеса - Перемишль номер 036Ш відправляється зі станції Одеса-Головна о 18.22 і прибуває на станцію Перемишль Головний о 09.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 27 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Роздільна-1, Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, Вапнярка, Рахни, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Злочів, Красне, Львів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 18.22
Роздільна-1 19.26 2 хв  19.28 1 г  4 хв 
Подільськ-Жм. 21.13 2 хв  21.15 2 г  51 хв 
Кодима 22.15 2 хв  22.17 3 г  53 хв 
Рудниця 22.39 2 хв  22.41 4 г  17 хв 
Вапнярка 23.12 2 хв  23.14 4 г  50 хв 
Рахни 23.46 2 хв  23.48 5 г  24 хв 
Жмеринка-Пас. 00.22 20 хв  00.42 6 г 
Хмельницький 02.10 5 хв  02.15 7 г  48 хв 
Волочиськ 03.15 2 хв  03.17 8 г  53 хв 
Підволочиськ 03.27 3 хв  03.30 9 г  5 хв 
Тернопіль-Пас. 04.18 5 хв  04.23 9 г  56 хв 
Злочів 05.19 2 хв  05.21 10 г  57 хв 
Красне 05.46 3 хв  05.49 11 г  24 хв 
Львів 06.35 35 хв  07.10 12 г  13 хв 
Перемишль Головний 09.02 14 г  40 хв 

У розкладі поїзда 036Ш Одеса-Головна — Перемишль Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31