У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 36 Одеса — Перемишль


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Одеса - Перемишль номер 36 відправляється зі станції Одеса-Головна о 15.54 і прибуває на станцію Перемишль Головний о 07.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 32 хв. Маршрут поїзда 36 Одеса - Перемишль пролягає по таким станціям як Роздільна-1, Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, Вапнярка, Рахни, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Злочів, Красне, Львів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 15.54
Роздільна-1 17.22 2 хв  17.24 1 г  28 хв 
Подільськ-Жм. 19.18 2 хв  19.20 3 г  24 хв 
Кодима 20.19 2 хв  20.21 4 г  25 хв 
Рудниця 20.45 3 хв  20.48 4 г  51 хв 
Вапнярка 21.25 2 хв  21.27 5 г  31 хв 
Рахни 22.01 2 хв  22.03 6 г  7 хв 
Жмеринка-Пас. 22.40 20 хв  23.00 6 г  46 хв 
Хмельницький 00.30 3 хв  00.33 8 г  36 хв 
Волочиськ 01.28 2 хв  01.30 9 г  34 хв 
Підволочиськ 01.37 2 хв  01.39 9 г  43 хв 
Тернопіль-Пас. 02.27 5 хв  02.32 10 г  33 хв 
Злочів 03.28 2 хв  03.30 11 г  34 хв 
Красне 03.55 2 хв  03.57 12 г  1 хв 
Львів 04.42 43 хв  05.25 12 г  48 хв 
Перемишль Головний 07.21 15 г  27 хв 

У розкладі поїзда 36 Одеса-Головна — Перемишль Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031