У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 36 Одеса — Перемишль


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Одеса - Перемишль номер 36 відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.58 і прибуває на станцію Перемишль Головний о 06.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 32 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 36 хв. Маршрут поїзда 36 Одеса - Перемишль пролягає по таким станціям як Роздільна-1, Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, Вапнярка, Рахни, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Злочів, Красне, Львів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.58
Роздільна-1 16.04 2 хв  16.06 1 г  6 хв 
Подільськ-Жм. 17.34 2 хв  17.36 2 г  36 хв 
Кодима 18.28 2 хв  18.30 3 г  30 хв 
Рудниця 18.52 2 хв  18.54 3 г  54 хв 
Вапнярка 19.21 2 хв  19.23 4 г  23 хв 
Рахни 19.55 2 хв  19.57 4 г  57 хв 
Жмеринка-Пас. 20.33 20 хв  20.53 5 г  35 хв 
Хмельницький 22.31 5 хв  22.36 7 г  33 хв 
Волочиськ 23.35 2 хв  23.37 8 г  37 хв 
Підволочиськ 23.47 2 хв  23.49 8 г  49 хв 
Тернопіль-Пас. 00.35 4 хв  00.39 9 г  37 хв 
Злочів 01.36 4 хв  01.40 10 г  38 хв 
Красне 02.05 3 хв  02.08 11 г  7 хв 
Львів 02.54 44 хв  03.38 11 г  56 хв 
Перемишль Головний 06.30 15 г  32 хв 

У розкладі поїзда 36 Одеса-Головна — Перемишль Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031