У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Перемишль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Перемишль:

Розклад поїздів Одеса Перемишль на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Перемишль найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, Вапнярка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.22 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Перемишль Головний прибувають вони відповідно о 09.02 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Перемишль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Перемишль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Одеса - Перемишль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
036Ш
Біла акація
Одеса Перемишль 18.22
Одеса-Головна
09.02
Перемишль Головний
14 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Перемишль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Перемишль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Перемишль — Одеса