У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 367 Ужгород — Ковель


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Ужгород - Ковель номер 367 відправляється зі станції Ужгород о 22.25 і прибуває на станцію Ковель о 13.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 15 хв. Маршрут поїзда 367 Ужгород - Ковель пролягає по таким станціям як Батьово, Карпати, Воловець, Славське, Стрий, Підзамче, Броди, Дубно, Рівне, Ківерці, Ківерці.
Поїзд курсує щоденно.

Ціна квитка на поїзд Ужгород – Ковель починається від 306.82 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 22.25
Чоп 22.50 34 хв  23.24 25 хв 
Батьово 23.45 2 хв  23.47 1 г  20 хв 
Мукачево 00.24 6 хв  00.30 1 г  59 хв 
Карпати 00.47 2 хв  00.49 2 г  22 хв 
Свалява 00.59 5 хв  01.04 2 г  34 хв 
Воловець 01.36 10 хв  01.46 3 г  11 хв 
Лавочне 02.21 10 хв  02.31 3 г  56 хв 
Славське 02.45 4 хв  02.49 4 г  20 хв 
Сколе 03.20 3 хв  03.23 4 г  55 хв 
Стрий 04.01 5 хв  04.06 5 г  36 хв 
Львів 05.18 1 г 17 хв  06.35 6 г  53 хв 
Підзамче 06.47 2 хв  06.49 8 г  22 хв 
Красне 07.22 2 хв  07.24 8 г  57 хв 
Броди 07.56 2 хв  07.58 9 г  31 хв 
Радивилів 08.08 2 хв  08.10 9 г  43 хв 
Дубно 08.44 2 хв  08.46 10 г  19 хв 
Здолбунів-Пас. 09.19 17 хв  09.36 10 г  54 хв 
Рівне 09.51 5 хв  09.56 11 г  26 хв 
Клевань 10.18 2 хв  10.20 11 г  53 хв 
Ківерці 11.00 12 хв  11.12 12 г  35 хв 
Луцьк 11.30 26 хв  11.56 13 г  5 хв 
Ківерці 12.16 23 хв  12.39 13 г  51 хв 
Рожище 12.56 2 хв  12.58 14 г  31 хв 
Ковель 13.40 15 г  15 хв 

У розкладі поїзда 367 Ужгород — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031