У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 368 Ковель — Ужгород


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ковель - Ужгород номер 368 відправляється зі станції Ковель о 16.25 і прибуває на станцію Ужгород о 07.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 49 хв. Маршрут поїзда 368 Ковель - Ужгород пролягає по таким станціям як Ківерці, Ківерці, Рівне, Дубно, Броди, Підзамче, Стрий, Славське, Воловець, Карпати, Батьово.
Поїзд курсує щоденно.

Ціна квитка на поїзд Ковель – Ужгород починається від 292.16 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 16.25
Рожище 17.08 2 хв  17.10 43 хв 
Ківерці 17.27 25 хв  17.52 1 г  2 хв 
Луцьк 18.10 23 хв  18.33 1 г  45 хв 
Ківерці 18.48 2 хв  18.50 2 г  23 хв 
Клевань 19.22 2 хв  19.24 2 г  57 хв 
Рівне 19.43 3 хв  19.46 3 г  18 хв 
Здолбунів-Пас. 19.59 18 хв  20.17 3 г  34 хв 
Дубно 20.49 2 хв  20.51 4 г  24 хв 
Радивилів 21.24 2 хв  21.26 4 г  59 хв 
Броди 21.36 2 хв  21.38 5 г  11 хв 
Красне 22.08 2 хв  22.10 5 г  43 хв 
Підзамче 22.42 2 хв  22.44 6 г  17 хв 
Львів 22.55 1 г 28 хв  00.23 6 г  30 хв 
Стрий 01.29 4 хв  01.33 9 г  4 хв 
Сколе 02.03 2 хв  02.05 9 г  38 хв 
Славське 02.37 3 хв  02.40 10 г  12 хв 
Лавочне 02.54 10 хв  03.04 10 г  29 хв 
Воловець 03.41 10 хв  03.51 11 г  16 хв 
Свалява 04.24 7 хв  04.31 11 г  59 хв 
Карпати 04.41 2 хв  04.43 12 г  16 хв 
Мукачево 05.02 12 хв  05.14 12 г  37 хв 
Батьово 05.47 7 хв  05.54 13 г  22 хв 
Чоп 06.20 59 хв  07.19 13 г  55 хв 
Ужгород 07.42 15 г  17 хв 

У розкладі поїзда 368 Ковель — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031