У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 37 Ужгород — Одеса «БІЛА АКАЦІЯ»


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Ужгород - Одеса номер 37 відправляється зі станції Ужгород о 19.27 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 13.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 47 хв. Маршрут поїзда 37 Ужгород - Одеса пролягає по таким станціям як Карпати, Воловець, Сколе, Львів, Злочів, Підволочиськ, Хмельницький, Вапнярка, Кодима, Роздільна-1.
Поїзд курсує щоденно.

Ціна квитка на поїзд Ужгород – Одеса-Головна починається від 283.03 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 19.27
Мукачево 20.45 7 хв  20.52 1 г  18 хв 
Карпати 21.08 2 хв  21.10 1 г  41 хв 
Свалява 21.20 5 хв  21.25 1 г  53 хв 
Воловець 21.57 2 хв  21.59 2 г  30 хв 
Славське 22.45 2 хв  22.47 3 г  18 хв 
Сколе 23.15 2 хв  23.17 3 г  48 хв 
Стрий 23.51 2 хв  23.53 4 г  24 хв 
Львів 00.55 25 хв  01.20 5 г  28 хв 
Красне 02.00 2 хв  02.02 6 г  33 хв 
Злочів 02.24 2 хв  02.26 6 г  57 хв 
Тернопіль-Пас. 03.21 5 хв  03.26 7 г  54 хв 
Підволочиськ 04.16 2 хв  04.18 8 г  49 хв 
Волочиськ 04.29 2 хв  04.31 9 г  2 хв 
Хмельницький 05.28 17 хв  05.45 10 г  1 хв 
Жмеринка-Пас. 07.23 20 хв  07.43 11 г  56 хв 
Вапнярка 08.45 2 хв  08.47 13 г  18 хв 
Рудниця 09.17 2 хв  09.19 13 г  50 хв 
Кодима 09.38 2 хв  09.40 14 г  11 хв 
Подільськ-Жм. 10.26 2 хв  10.28 14 г  59 хв 
Роздільна-1 12.00 2 хв  12.02 16 г  33 хв 
Одеса-Головна 13.04 17 г  37 хв 

У розкладі поїзда 37 Ужгород — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031