У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 37 Ужгород — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ужгород - Одеса номер 37 відправляється зі станції Ужгород о 17.30 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 10.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 31 хв. Маршрут поїзда 37 Ужгород - Одеса пролягає по таким станціям як Карпати, Воловець, Сколе, Львів, Злочів, Підволочиськ, Хмельницький, Рахни, Рудниця, Подільськ-Жм..
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 17.30
Мукачево 18.55 7 хв  19.02 1 г  25 хв 
Карпати 19.17 1 хв  19.18 1 г  47 хв 
Свалява 19.29 4 хв  19.33 1 г  59 хв 
Воловець 20.05 2 хв  20.07 2 г  35 хв 
Славське 20.50 2 хв  20.52 3 г  20 хв 
Сколе 21.19 2 хв  21.21 3 г  49 хв 
Стрий 21.53 2 хв  21.55 4 г  23 хв 
Львів 23.00 28 хв  23.28 5 г  30 хв 
Красне 00.08 2 хв  00.10 6 г  38 хв 
Злочів 00.32 2 хв  00.34 7 г  2 хв 
Тернопіль-Пас. 01.28 5 хв  01.33 7 г  58 хв 
Підволочиськ 02.23 2 хв  02.25 8 г  53 хв 
Волочиськ 02.34 2 хв  02.36 9 г  4 хв 
Хмельницький 03.29 3 хв  03.32 9 г  59 хв 
Жмеринка-Пас. 05.02 15 хв  05.17 11 г  32 хв 
Рахни 05.54 2 хв  05.56 12 г  24 хв 
Вапнярка 06.29 2 хв  06.31 12 г  59 хв 
Рудниця 07.02 2 хв  07.04 13 г  32 хв 
Кодима 07.24 2 хв  07.26 13 г  54 хв 
Подільськ-Жм. 08.19 2 хв  08.21 14 г  49 хв 
Роздільна-1 09.51 2 хв  09.53 16 г  21 хв 
Одеса-Головна 10.54 17 г  24 хв 

У розкладі поїзда 37 Ужгород — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930