У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 37 Ужгород — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Ужгород - Одеса номер 37 відправляється зі станції Ужгород о 20.07 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 13.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 50 хв. Маршрут поїзда 37 Ужгород - Одеса пролягає по таким станціям як Карпати, Воловець, Сколе, Львів, Злочів, Підволочиськ, Хмельницький, Рахни, Рудниця, Подільськ-Жм..
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 20.07
Мукачево 21.34 5 хв  21.39 1 г  27 хв 
Карпати 21.55 2 хв  21.57 1 г  48 хв 
Свалява 22.08 3 хв  22.11 2 г  1 хв 
Воловець 22.44 3 хв  22.47 2 г  37 хв 
Славське 23.30 2 хв  23.32 3 г  23 хв 
Сколе 00.01 2 хв  00.03 3 г  54 хв 
Стрий 00.34 2 хв  00.36 4 г  27 хв 
Львів 01.40 28 хв  02.08 5 г  33 хв 
Красне 02.54 3 хв  02.57 6 г  47 хв 
Злочів 03.21 16 хв  03.37 7 г  14 хв 
Тернопіль-Пас. 04.34 5 хв  04.39 8 г  27 хв 
Підволочиськ 05.30 2 хв  05.32 9 г  23 хв 
Волочиськ 05.42 2 хв  05.44 9 г  35 хв 
Хмельницький 06.37 3 хв  06.40 10 г  30 хв 
Жмеринка-Пас. 08.12 20 хв  08.32 12 г  5 хв 
Рахни 09.09 2 хв  09.11 13 г  2 хв 
Вапнярка 09.43 2 хв  09.45 13 г  36 хв 
Рудниця 10.15 2 хв  10.17 14 г  8 хв 
Кодима 10.36 2 хв  10.38 14 г  29 хв 
Подільськ-Жм. 11.29 2 хв  11.31 15 г  22 хв 
Роздільна-1 12.58 2 хв  13.00 16 г  51 хв 
Одеса-Головна 13.58 17 г  51 хв 

У розкладі поїзда 37 Ужгород — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728