У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 037Ш Ужгород — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ужгород - Одеса номер 037Ш відправляється зі станції Ужгород о 17.30 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 10.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 31 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Карпати, Воловець, Сколе, Львів, Злочів, Підволочиськ, Хмельницький, Рахни, Рудниця, Подільськ-Жм..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 17.30
Мукачево 18.55 7 хв  19.02 1 г  25 хв 
Карпати 19.17 1 хв  19.18 1 г  47 хв 
Свалява 19.29 4 хв  19.33 1 г  59 хв 
Воловець 20.05 2 хв  20.07 2 г  35 хв 
Славське 20.50 2 хв  20.52 3 г  20 хв 
Сколе 21.19 2 хв  21.21 3 г  49 хв 
Стрий 21.53 2 хв  21.55 4 г  23 хв 
Львів 23.00 28 хв  23.28 5 г  30 хв 
Красне 00.08 2 хв  00.10 6 г  38 хв 
Злочів 00.32 2 хв  00.34 7 г  2 хв 
Тернопіль-Пас. 01.28 5 хв  01.33 7 г  58 хв 
Підволочиськ 02.23 2 хв  02.25 8 г  53 хв 
Волочиськ 02.34 2 хв  02.36 9 г  4 хв 
Хмельницький 03.29 3 хв  03.32 9 г  59 хв 
Жмеринка-Пас. 05.02 15 хв  05.17 11 г  32 хв 
Рахни 05.54 2 хв  05.56 12 г  24 хв 
Вапнярка 06.29 2 хв  06.31 12 г  59 хв 
Рудниця 07.02 2 хв  07.04 13 г  32 хв 
Кодима 07.24 2 хв  07.26 13 г  54 хв 
Подільськ-Жм. 08.19 2 хв  08.21 14 г  49 хв 
Роздільна-1 09.51 2 хв  09.53 16 г  21 хв 
Одеса-Головна 10.54 17 г  24 хв 

У розкладі поїзда 037Ш Ужгород — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031