У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 37 Ужгород — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ужгород - Одеса номер 37 відправляється зі станції Ужгород о 17.30 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 32 хв. Маршрут поїзда 37 Ужгород - Одеса пролягає по таким станціям як Карпати, Воловець, Сколе, Львів, Злочів, Підволочиськ, Хмельницький, Рахни, Рудниця, Подільськ-Жм..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 17.30
Мукачево 18.55 7 хв  19.02 1 г  25 хв 
Карпати 19.17 1 хв  19.18 1 г  47 хв 
Свалява 19.29 4 хв  19.33 1 г  59 хв 
Воловець 20.05 2 хв  20.07 2 г  35 хв 
Славське 20.50 2 хв  20.52 3 г  20 хв 
Сколе 21.19 2 хв  21.21 3 г  49 хв 
Стрий 21.53 2 хв  21.55 4 г  23 хв 
Львів 23.00 28 хв  23.28 5 г  30 хв 
Красне 00.13 3 хв  00.16 6 г  43 хв 
Злочів 00.38 2 хв  00.40 7 г  8 хв 
Тернопіль-Пас. 01.36 5 хв  01.41 8 г  6 хв 
Підволочиськ 02.30 2 хв  02.32 9 г 
Волочиськ 02.41 2 хв  02.43 9 г  11 хв 
Хмельницький 03.38 3 хв  03.41 10 г  8 хв 
Жмеринка-Пас. 05.13 15 хв  05.28 11 г  43 хв 
Рахни 06.05 2 хв  06.07 12 г  35 хв 
Вапнярка 06.40 2 хв  06.42 13 г  10 хв 
Рудниця 07.15 2 хв  07.17 13 г  45 хв 
Кодима 07.39 2 хв  07.41 14 г  9 хв 
Подільськ-Жм. 08.37 2 хв  08.39 15 г  7 хв 
Роздільна-1 10.21 2 хв  10.23 16 г  51 хв 
Одеса-Головна 11.33 18 г  3 хв 

У розкладі поїзда 37 Ужгород — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31