У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород(всі вокзали) - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) - Одеса:

Розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 37 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород(всі вокзали) Одеса найчастіше зупиняються на станціях Мукачево, Підволочиськ, Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.27 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 13.04 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород(всі вокзали) Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Ужгород(всі вокзали) - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ужгород(всі вокзали) – Одеса залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Ужгород(всі вокзали) - Одеса можна від 283.03 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
37
БІЛА АКАЦІЯ
Ужгород Одеса 19.27
Ужгород
13.04
Одеса-Головна
17 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород(всі вокзали) — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Ужгород(всі вокзали)