У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 042Л Трускавець — Дніпро


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Трускавець - Дніпро номер 042Л відправляється зі станції Трускавець о 13.15 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 09.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 29 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 26 хв. Маршрут поїзда 042Л Трускавець - Дніпро пролягає по таким станціям як Львів, Красне, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Козятин-1, Миронівка, Городище, Кам'янка, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Верхньодніпровськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 13.15
Дрогобич 13.33 26 хв  13.59 18 хв 
Львів 15.22 24 хв  15.46 2 г  7 хв 
Підзамче 15.59 2 хв  16.01 2 г  44 хв 
Красне 16.34 16 хв  16.50 3 г  19 хв 
Злочів 17.12 2 хв  17.14 3 г  57 хв 
Тернопіль-Пас. 18.09 5 хв  18.14 4 г  54 хв 
Підволочиськ 19.03 2 хв  19.05 5 г  48 хв 
Хмельницький 20.07 15 хв  20.22 6 г  52 хв 
Вінниця 22.27 5 хв  22.32 9 г  12 хв 
Козятин-1 23.24 2 хв  23.26 10 г  9 хв 
Біла Церква 01.12 2 хв  01.14 11 г  57 хв 
Миронівка 02.12 2 хв  02.14 12 г  57 хв 
Корсунь 02.41 2 хв  02.43 13 г  26 хв 
Городище 03.03 2 хв  03.05 13 г  48 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.50 16 хв  04.06 14 г  35 хв 
Кам'янка 04.30 2 хв  04.32 15 г  15 хв 
Фундукліївка 04.50 2 хв  04.52 15 г  35 хв 
Знам'янка-Пас. 05.36 3 хв  05.39 16 г  21 хв 
Олександрія 06.22 8 хв  06.30 17 г  7 хв 
П'ятихатки-Пас. 07.51 2 хв  07.53 18 г  36 хв 
Вільногірськ 08.14 2 хв  08.16 18 г  59 хв 
Верхньодніпровськ 08.43 2 хв  08.45 19 г  28 хв 
Кам'янське-Пасажирське 09.00 2 хв  09.02 19 г  45 хв 
Дніпро-Головний 09.44 20 г  29 хв 

У розкладі поїзда 042Л Трускавець — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930