У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 42 Трускавець — Дніпро


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Трускавець - Дніпро номер 42 відправляється зі станції Трускавець о 13.15 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 09.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 1 хв. Маршрут поїзда 42 Трускавець - Дніпро пролягає по таким станціям як Львів, Красне, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Козятин-1, Миронівка, Городище, Кам'янка, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Верхньодніпровськ.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 13.15
Дрогобич 13.33 26 хв  13.59 18 хв 
Львів 15.33 20 хв  15.53 2 г  18 хв 
Підзамче 16.05 2 хв  16.07 2 г  50 хв 
Красне 16.40 2 хв  16.42 3 г  25 хв 
Злочів 17.04 2 хв  17.06 3 г  49 хв 
Тернопіль-Пас. 18.01 5 хв  18.06 4 г  46 хв 
Підволочиськ 18.56 2 хв  18.58 5 г  41 хв 
Хмельницький 20.04 15 хв  20.19 6 г  49 хв 
Вінниця 22.21 5 хв  22.26 9 г  6 хв 
Козятин-1 23.15 2 хв  23.17 10 г 
Біла Церква 01.03 2 хв  01.05 11 г  48 хв 
Миронівка 02.02 2 хв  02.04 12 г  47 хв 
Корсунь 02.39 2 хв  02.41 13 г  24 хв 
Городище 03.01 2 хв  03.03 13 г  46 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.45 15 хв  04.00 14 г  30 хв 
Кам'янка 04.25 2 хв  04.27 15 г  10 хв 
Фундукліївка 04.45 2 хв  04.47 15 г  30 хв 
Знам'янка-Пас. 05.34 3 хв  05.37 16 г  19 хв 
Олександрія 06.18 2 хв  06.20 17 г  3 хв 
П'ятихатки-Пас. 07.38 2 хв  07.40 18 г  23 хв 
Вільногірськ 08.04 2 хв  08.06 18 г  49 хв 
Верхньодніпровськ 08.33 2 хв  08.35 19 г  18 хв 
Кам'янське-Пасажирське 08.54 2 хв  08.56 19 г  39 хв 
Дніпро-Головний 09.36 20 г  21 хв 

У розкладі поїзда 42 Трускавець — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031