У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

042Л Трускавець — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 042Л сполученням Трускавець - Дніпро-Головний відправляється зі станції Трускавець о 13.10 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 09.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 35 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Львів, Красне, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Козятин-1, Миронівка, Городище, Кам'янка, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Верхньодніпровськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 13.10
Дрогобич 13.29 30 хв  13.59 19 хв 
Львів 15.24 25 хв  15.49 2 г  14 хв 
Підзамче 16.01 2 хв  16.03 2 г  51 хв 
Красне 16.32 18 хв  16.50 3 г  22 хв 
Злочів 17.12 2 хв  17.14 4 г  2 хв 
Тернопіль-Пас. 18.09 5 хв  18.14 4 г  59 хв 
Підволочиськ 19.03 2 хв  19.05 5 г  53 хв 
Хмельницький 20.13 15 хв  20.28 7 г  3 хв 
Вінниця 22.30 5 хв  22.35 9 г  20 хв 
Козятин-1 23.27 3 хв  23.30 10 г  17 хв 
Біла Церква 01.16 2 хв  01.18 12 г  6 хв 
Миронівка 02.12 2 хв  02.14 13 г  2 хв 
Корсунь 02.49 10 хв  02.59 13 г  39 хв 
Городище 03.21 2 хв  03.23 14 г  11 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.05 15 хв  04.20 14 г  55 хв 
Кам'янка 04.41 2 хв  04.43 15 г  31 хв 
Фундукліївка 04.59 2 хв  05.01 15 г  49 хв 
Знам'янка-Пас. 05.49 3 хв  05.52 16 г  39 хв 
Олександрія 06.32 2 хв  06.34 17 г  22 хв 
П'ятихатки-Пас. 07.51 2 хв  07.53 18 г  41 хв 
Вільногірськ 08.13 2 хв  08.15 19 г  3 хв 
Верхньодніпровськ 08.42 2 хв  08.44 19 г  32 хв 
Кам'янське-Пасажирське 08.59 2 хв  09.01 19 г  49 хв 
Дніпро-Головний 09.35 20 г  25 хв 

У розкладі поїзда 042Л Трускавець — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031