З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Трускавець
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Трускавець:

Розклад поїздів і електричок по станції Трускавець на сьогоднішній день включає в себе 4 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 2, 0 з них проходять і 6 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 13 г 03 хв у напрямку до станції Дніпро-Головний, а останній прибуває в 11 г 15 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 0 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Трускавець курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Трускавець, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Трускавець можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
049К Київ Трускавець 08.07 Курсує щоденно - переглянути
041П Дніпро Трускавець 11.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6017 Львів Трускавець 11.15 Курсує щоденно - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 13.03 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 16.28 Курсує щоденно - переглянути
050Л Трускавець Київ 19.49 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Трускавець