У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 43 Івано-Франківськ — Черкаси «СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС»


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Івано-Франківськ - Черкаси номер 43 відправляється зі станції Івано-Франківськ о 20.04 і прибуває на станцію Черкаси о 13.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 2 хв. Маршрут поїзда 43 Івано-Франківськ - Черкаси пролягає по таким станціям як Рожнятів, Болехів, Стрий, Броди, Кривин, Шепетівка, Коростень, Київ-Пас., Городище, Ім. Тараса Шевченка.
Поїзд курсує щоденно.

Ціна квитка на поїзд Івано-Франківськ – Черкаси починається від 283.52 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 20.04
Калуш 21.10 2 хв  21.12 1 г  6 хв 
Рожнятів 21.31 2 хв  21.33 1 г  27 хв 
Долина 21.57 2 хв  21.59 1 г  53 хв 
Болехів 22.15 2 хв  22.17 2 г  11 хв 
Моршин 22.30 2 хв  22.32 2 г  26 хв 
Стрий 22.52 23 хв  23.15 2 г  48 хв 
Львів 00.21 23 хв  00.44 4 г  17 хв 
Броди 01.54 2 хв  01.56 5 г  50 хв 
Дубно 02.34 2 хв  02.36 6 г  30 хв 
Кривин 03.35 2 хв  03.37 7 г  31 хв 
Славута-1 03.50 2 хв  03.52 7 г  46 хв 
Шепетівка 04.11 2 хв  04.13 8 г  7 хв 
Новоград-Волинський-1 05.08 2 хв  05.10 9 г  4 хв 
Коростень 06.24 2 хв  06.26 10 г  20 хв 
Святошин 08.20 2 хв  08.22 12 г  16 хв 
Київ-Пас. 08.39 20 хв  08.59 12 г  35 хв 
Корсунь 11.05 2 хв  11.07 15 г  1 хв 
Городище 11.26 2 хв  11.28 15 г  22 хв 
Цвіткове 11.40 2 хв  11.42 15 г  36 хв 
Ім. Тараса Шевченка 12.09 24 хв  12.33 16 г  5 хв 
Черкаси 13.11 17 г  7 хв 

У розкладі поїзда 43 Івано-Франківськ — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031