У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Болехів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Болехів:

Актуальний розклад електричок по станції Болехів містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Болехів з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Стрий, Ківерці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 23 хв до пункту призначення Стрий. Найближчі станції та зупинні пункти Лисовичі, Свіча, Моршин, Долина. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Болехів відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стрий - Івано-Франківськ, Івано-Франківськ - Стрий, Ківерці - Івано-Франківськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Болехів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6426 Стрий Івано-Франківськ 04.11 2 хв  04.13 Курсує щоденно - переглянути
6423 Івано-Франківськ Стрий 11.06 2 хв  11.08 Курсує щоденно - переглянути
807Л Ківерці Івано-Франківськ 11.36 1 хв  11.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6424 Стрий Івано-Франківськ 14.34 1 хв  14.35 Курсує щоденно - переглянути
807О Івано-Франківськ Ківерці 17.14 1 хв  17.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6425 Івано-Франківськ Стрий 23.21 2 хв  23.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Болехів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Болехів