У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 45 Харків — Ужгород


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Харків - Ужгород номер 45 відправляється зі станції Харків-Пас. о 13.55 і прибуває на станцію Ужгород о 13.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 32 хв. Маршрут поїзда 45 Харків - Ужгород пролягає по таким станціям як Полтава-Киівська, Лубни, Дарниця, Шепетівка, Кривин, Здолбунів-Пас., Радивилів, Львів, Славське, Свалява, Мукачево.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 13.55
Люботин 14.26 2 хв  14.28 31 хв 
Полтава-Киівська 16.29 20 хв  16.49 2 г  34 хв 
Миргород 18.05 3 хв  18.08 4 г  10 хв 
Лубни 19.01 2 хв  19.03 5 г  6 хв 
Гребінка 19.47 2 хв  19.49 5 г  52 хв 
Дарниця 21.55 2 хв  21.57 8 г 
Київ-Пас. 22.16 31 хв  22.47 8 г  21 хв 
Шепетівка 03.12 2 хв  03.14 13 г  17 хв 
Славута-1 03.34 2 хв  03.36 13 г  39 хв 
Кривин 03.47 2 хв  03.49 13 г  52 хв 
Острог 04.05 2 хв  04.07 14 г  10 хв 
Здолбунів-Пас. 04.30 34 хв  05.04 14 г  35 хв 
Дубно 05.43 2 хв  05.45 15 г  48 хв 
Радивилів 06.24 2 хв  06.26 16 г  29 хв 
Броди 06.36 2 хв  06.38 16 г  41 хв 
Львів 07.58 26 хв  08.24 18 г  3 хв 
Стрий 09.27 2 хв  09.29 19 г  32 хв 
Славське 10.26 2 хв  10.28 20 г  31 хв 
Воловець 11.17 2 хв  11.19 21 г  22 хв 
Свалява 11.49 2 хв  11.51 21 г  54 хв 
Карпати 12.00 1 хв  12.01 22 г  5 хв 
Мукачево 12.17 5 хв  12.22 22 г  22 хв 
Батьово 12.50 2 хв  12.52 22 г  55 хв 
Ужгород 13.37 23 г  42 хв 

У розкладі поїзда 45 Харків-Пас. — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930