У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 45 Харків — Ужгород


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Харків - Ужгород номер 45 відправляється зі станції Харків-Пас. о 13.22 і прибуває на станцію Ужгород о 14.37 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 10 хв. Маршрут поїзда 45 Харків - Ужгород пролягає по таким станціям як Яреськи, Гребінка, Святошин, Яблунець, Шепетівка, Острог, Радивилів, Стрий, Лавочне, Карпати.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 13.22
Люботин 13.53 2 хв  13.55 31 хв 
Полтава-Киівська 15.45 20 хв  16.05 2 г  23 хв 
Яреськи 16.57 2 хв  16.59 3 г  35 хв 
Миргород 17.26 3 хв  17.29 4 г  4 хв 
Лубни 18.25 3 хв  18.28 5 г  3 хв 
Гребінка 19.07 2 хв  19.09 5 г  45 хв 
Дарниця 21.10 2 хв  21.12 7 г  48 хв 
Київ-Пас. 21.31 26 хв  21.57 8 г  9 хв 
Святошин 22.17 2 хв  22.19 8 г  55 хв 
Малин 23.52 2 хв  23.54 10 г  30 хв 
Коростень 00.41 2 хв  00.43 11 г  19 хв 
Яблунець 01.28 2 хв  01.30 12 г  6 хв 
Новоград-Волинський-1 02.08 2 хв  02.10 12 г  46 хв 
Радулино 02.47 1 хв  02.48 13 г  25 хв 
Шепетівка 03.20 2 хв  03.22 13 г  58 хв 
Славута-1 03.42 2 хв  03.44 14 г  20 хв 
Кривин 03.55 2 хв  03.57 14 г  33 хв 
Острог 04.13 2 хв  04.15 14 г  51 хв 
Здолбунів-Пас. 04.38 35 хв  05.13 15 г  16 хв 
Дубно 05.53 3 хв  05.56 16 г  31 хв 
Радивилів 06.38 2 хв  06.40 17 г  16 хв 
Броди 06.50 2 хв  06.52 17 г  28 хв 
Львів 08.15 26 хв  08.41 18 г  53 хв 
Стрий 09.48 2 хв  09.50 20 г  26 хв 
Сколе 10.22 2 хв  10.24 21 г 
Славське 10.55 2 хв  10.57 21 г  33 хв 
Лавочне 11.10 10 хв  11.20 21 г  48 хв 
Воловець 11.57 10 хв  12.07 22 г  35 хв 
Свалява 12.39 2 хв  12.41 23 г  17 хв 
Карпати 12.50 2 хв  12.52 23 г  28 хв 
Мукачево 13.10 10 хв  13.20 23 г  48 хв 
Батьово 13.48 3 хв  13.51 1 д  26 хв 
Ужгород 14.37 1 д  1 г  15 хв 

У розкладі поїзда 45 Харків-Пас. — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930