У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 45 Харків — Ужгород


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Харків - Ужгород номер 45 відправляється зі станції Харків-Пас. о 14.44 і прибуває на станцію Ужгород о 15.42 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 29 хв. Маршрут поїзда 45 Харків - Ужгород пролягає по таким станціям як Смородине, Путивль, Дарниця, Яблунець, Славута-1, Дубно, Підзамче, Славське, Карпати.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Харків-Пас. – Ужгород починається від 325.01 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 14.44
Люботин 15.23 2 хв  15.25 39 хв 
Богодухів 16.16 2 хв  16.18 1 г  32 хв 
Кириківка 16.55 2 хв  16.57 2 г  11 хв 
Смородине 17.14 2 хв  17.16 2 г  30 хв 
Суми 18.14 20 хв  18.34 3 г  30 хв 
Білопілля 19.17 2 хв  19.19 4 г  33 хв 
Ворожба-Пас. 19.27 2 хв  19.29 4 г  43 хв 
Путивль 20.00 2 хв  20.02 5 г  16 хв 
Конотоп 20.40 21 хв  21.01 5 г  56 хв 
Бахмач-Пас. 21.22 2 хв  21.24 6 г  38 хв 
Ніжин 22.13 2 хв  22.15 7 г  29 хв 
Дарниця 23.23 2 хв  23.25 8 г  39 хв 
Київ-Пас. 23.42 20 хв  00.02 8 г  58 хв 
Малин 01.24 2 хв  01.26 10 г  40 хв 
Коростень 02.02 2 хв  02.04 11 г  18 хв 
Яблунець 02.42 4 хв  02.46 11 г  58 хв 
Новоград-Волинський-1 03.31 2 хв  03.33 12 г  47 хв 
Радулино 04.13 2 хв  04.15 13 г  29 хв 
Шепетівка 04.42 2 хв  04.44 13 г  58 хв 
Славута-1 05.06 2 хв  05.08 14 г  22 хв 
Кривин 05.22 2 хв  05.24 14 г  38 хв 
Острог 05.42 2 хв  05.44 14 г  58 хв 
Здолбунів-Пас. 06.07 34 хв  06.41 15 г  23 хв 
Дубно 07.14 2 хв  07.16 16 г  30 хв 
Радивилів 07.49 2 хв  07.51 17 г  5 хв 
Броди 08.01 2 хв  08.03 17 г  17 хв 
Красне 08.33 2 хв  08.35 17 г  49 хв 
Підзамче 09.06 2 хв  09.08 18 г  22 хв 
Львів 09.20 26 хв  09.46 18 г  36 хв 
Стрий 10.58 2 хв  11.00 20 г  14 хв 
Сколе 11.31 2 хв  11.33 20 г  47 хв 
Славське 12.05 2 хв  12.07 21 г  21 хв 
Лавочне 12.20 10 хв  12.30 21 г  36 хв 
Воловець 13.06 10 хв  13.16 22 г  22 хв 
Свалява 13.47 4 хв  13.51 23 г  3 хв 
Карпати 14.02 1 хв  14.03 23 г  18 хв 
Мукачево 14.22 5 хв  14.27 23 г  38 хв 
Батьово 14.55 2 хв  14.57 1 д  11 хв 
Ужгород 15.42 1 д  58 хв 

У розкладі поїзда 45 Харків-Пас. — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930