У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 45 Харків — Ужгород


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Харків - Ужгород номер 45 відправляється зі станції Харків-Пас. о 13.43 і прибуває на станцію Ужгород о 15.10 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 57 хв. Маршрут поїзда 45 Харків - Ужгород пролягає по таким станціям як Смородине, Путивль, Дарниця, Коростень, Шепетівка, Здолбунів-Пас., Красне, Славське, Карпати.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 13.43
Люботин 14.18 2 хв  14.20 35 хв 
Богодухів 15.09 2 хв  15.11 1 г  26 хв 
Кириківка 15.48 2 хв  15.50 2 г  5 хв 
Смородине 16.07 2 хв  16.09 2 г  24 хв 
Суми 17.04 20 хв  17.24 3 г  21 хв 
Білопілля 18.07 2 хв  18.09 4 г  24 хв 
Ворожба-Пас. 18.17 20 хв  18.37 4 г  34 хв 
Путивль 19.06 2 хв  19.08 5 г  23 хв 
Конотоп 19.49 4 хв  19.53 6 г  6 хв 
Бахмач-Пас. 20.15 2 хв  20.17 6 г  32 хв 
Ніжин 21.13 2 хв  21.15 7 г  30 хв 
Дарниця 22.29 2 хв  22.31 8 г  46 хв 
Київ-Пас. 22.50 25 хв  23.15 9 г  7 хв 
Святошин 23.37 1 хв  23.38 9 г  54 хв 
Малин 00.53 2 хв  00.55 11 г  10 хв 
Коростень 01.30 2 хв  01.32 11 г  47 хв 
Яблунець 02.07 2 хв  02.09 12 г  24 хв 
Новоград-Волинський-1 02.39 2 хв  02.41 12 г  56 хв 
Радулино 03.18 4 хв  03.22 13 г  35 хв 
Шепетівка 03.54 2 хв  03.56 14 г  11 хв 
Славута-1 04.17 1 хв  04.18 14 г  34 хв 
Кривин 04.32 1 хв  04.33 14 г  49 хв 
Острог 04.50 2 хв  04.52 15 г  7 хв 
Здолбунів-Пас. 05.16 33 хв  05.49 15 г  33 хв 
Дубно 06.22 2 хв  06.24 16 г  39 хв 
Радивилів 06.57 2 хв  06.59 17 г  14 хв 
Броди 07.09 2 хв  07.11 17 г  26 хв 
Красне 07.42 2 хв  07.44 17 г  59 хв 
Львів 08.27 26 хв  08.53 18 г  44 хв 
Стрий 10.03 2 хв  10.05 20 г  20 хв 
Сколе 10.38 2 хв  10.40 20 г  55 хв 
Славське 11.13 2 хв  11.15 21 г  30 хв 
Лавочне 11.28 10 хв  11.38 21 г  45 хв 
Воловець 12.14 10 хв  12.24 22 г  31 хв 
Свалява 12.54 2 хв  12.56 23 г  11 хв 
Карпати 13.04 1 хв  13.05 23 г  21 хв 
Мукачево 13.23 5 хв  13.28 23 г  40 хв 
Батьово 13.56 2 хв  13.58 1 д  13 хв 
Чоп 14.18 28 хв  14.46 1 д  35 хв 
Ужгород 15.10 1 д  1 г  27 хв 

У розкладі поїзда 45 Харків-Пас. — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031