У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 47 Ужгород — Запоріжжя


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ужгород - Запоріжжя номер 47 відправляється зі станції Ужгород о 14.54 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 14.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 41 хв. Маршрут поїзда 47 Ужгород - Запоріжжя пролягає по таким станціям як Батьово, Карпати, Воловець, Сколе, Львів, Бердичів, Біла Церква, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Дніпро-Головний.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Ужгород – Запоріжжя-1 починається від 454.33 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 14.54
Чоп 15.16 39 хв  15.55 22 хв 
Батьово 16.16 9 хв  16.25 1 г  22 хв 
Мукачево 17.02 5 хв  17.07 2 г  8 хв 
Карпати 17.23 1 хв  17.24 2 г  29 хв 
Свалява 17.33 2 хв  17.35 2 г  39 хв 
Воловець 18.06 2 хв  18.08 3 г  12 хв 
Славське 18.54 2 хв  18.56 4 г 
Сколе 19.23 2 хв  19.25 4 г  29 хв 
Стрий 19.55 2 хв  19.57 5 г  1 хв 
Львів 20.59 20 хв  21.19 6 г  5 хв 
Шепетівка 00.27 2 хв  00.29 9 г  33 хв 
Бердичів 02.02 2 хв  02.04 11 г  8 хв 
Козятин-1 02.30 22 хв  02.52 11 г  36 хв 
Біла Церква 04.35 2 хв  04.37 13 г  41 хв 
Ім. Тараса Шевченка 06.58 2 хв  07.00 16 г  4 хв 
Знам'янка-Пас. 08.15 2 хв  08.17 17 г  21 хв 
Олександрія 08.58 2 хв  09.00 18 г  4 хв 
П'ятихатки-Пас. 10.15 21 хв  10.36 19 г  21 хв 
Кам'янське-Пасажирське 11.40 2 хв  11.42 20 г  46 хв 
Дніпро-Головний 12.16 20 хв  12.36 21 г  22 хв 
Запоріжжя-1 14.31 23 г  37 хв 

У розкладі поїзда 47 Ужгород — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031