У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 48 Запоріжжя — Ужгород


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Запоріжжя - Ужгород номер 48 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 06.50 і прибуває на станцію Ужгород о 05.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 19 хв. Маршрут поїзда 48 Запоріжжя - Ужгород пролягає по таким станціям як Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Ім. Тараса Шевченка, Козятин-1, Шепетівка, Стрий, Славське, Свалява, Мукачево, Чоп.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Запоріжжя-1 – Ужгород починається від 805.83 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 06.50
Дніпро-Головний 08.31 20 хв  08.51 1 г  41 хв 
Кам'янське-Пасажирське 09.22 2 хв  09.24 2 г  32 хв 
П'ятихатки-Пас. 10.33 2 хв  10.35 3 г  43 хв 
Олександрія 11.46 2 хв  11.48 4 г  56 хв 
Знам'янка-Пас. 12.29 2 хв  12.31 5 г  39 хв 
Ім. Тараса Шевченка 13.44 2 хв  13.46 6 г  54 хв 
Біла Церква 16.01 2 хв  16.03 9 г  11 хв 
Козятин-1 17.44 22 хв  18.06 10 г  54 хв 
Бердичів 18.33 2 хв  18.35 11 г  43 хв 
Шепетівка 20.05 15 хв  20.20 13 г  15 хв 
Львів 23.31 26 хв  23.57 16 г  41 хв 
Стрий 00.58 2 хв  01.00 18 г  8 хв 
Сколе 01.28 2 хв  01.30 18 г  38 хв 
Славське 02.00 2 хв  02.02 19 г  10 хв 
Воловець 02.51 2 хв  02.53 20 г  1 хв 
Свалява 03.23 2 хв  03.25 20 г  33 хв 
Карпати 03.35 1 хв  03.36 20 г  45 хв 
Мукачево 03.52 5 хв  03.57 21 г  2 хв 
Батьово 04.25 2 хв  04.27 21 г  35 хв 
Чоп 04.48 24 хв  05.12 21 г  58 хв 
Ужгород 05.40 22 г  50 хв 

У розкладі поїзда 48 Запоріжжя-1 — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031