З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Скотарське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Скотарське:

Актуальний розклад електричок по станції Скотарське містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Скотарське з такими станціями і населеними пунктами як Мукачево, Львів, Стрий, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 12 хв до пункту призначення Лавочне. Найближчі станції та зупинні пункти Бескит, Гукливий, Воловець. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Скотарське відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Мукачево, Мукачево - Стрий, Мукачево - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Скотарське відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6501 Лавочне Мукачево 05.43 3 хв  05.46 Курсує щоденно - переглянути
7001* Львів Мукачево 10.16 3 хв  10.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6187* Львів Мукачево 13.26 3 хв  13.29 Курсує щоденно - переглянути
7002* Мукачево Львів 17.08 1 хв  17.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6506 Мукачево Стрий 17.42 1 хв  17.43 Курсує щоденно - переглянути
6508 Мукачево Лавочне 20.11 1 хв  20.12 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Скотарське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Скотарське