У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 53 Дніпро — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Дніпро - Одеса номер 53 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 19.10 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 08.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 23 хв. Маршрут поїзда 53 Дніпро - Одеса пролягає по таким станціям як Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Новоукраїнка, Помічна, Первомайськ-на-Бузі, Любашівка, Балта, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 19.10
Кам'янське-Пасажирське 19.46 2 хв  19.48 36 хв 
Верхівцеве 20.19 2 хв  20.21 1 г  9 хв 
П'ятихатки-Пас. 21.02 35 хв  21.37 1 г  52 хв 
Олександрія 22.56 2 хв  22.58 3 г  46 хв 
Знам'янка-Пас. 23.38 21 хв  23.59 4 г  28 хв 
Кропивницький 00.54 4 хв  00.58 5 г  44 хв 
Новоукраїнка 01.57 2 хв  01.59 6 г  47 хв 
Помічна 02.15 3 хв  02.18 7 г  5 хв 
Первомайськ-на-Бузі 03.16 2 хв  03.18 8 г  6 хв 
Любашівка 04.12 2 хв  04.14 9 г  2 хв 
Балта 05.08 2 хв  05.10 9 г  58 хв 
Подільськ-Жм. 05.34 4 хв  05.38 10 г  24 хв 
Роздільна-1 07.22 2 хв  07.24 12 г  12 хв 
Одеса-Головна 08.30 13 г  20 хв 

У розкладі поїзда 53 Дніпро-Головний — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930