У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 53 Дніпро — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Дніпро - Одеса номер 53 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 19.00 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 08.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут поїзда 53 Дніпро - Одеса пролягає по таким станціям як Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Новоукраїнка, Помічна, Первомайськ-на-Бузі, Любашівка, Балта, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 19.00
Кам'янське-Пасажирське 19.33 2 хв  19.35 33 хв 
Верхівцеве 20.03 2 хв  20.05 1 г  3 хв 
П'ятихатки-Пас. 20.46 2 хв  20.48 1 г  46 хв 
Олександрія 22.16 2 хв  22.18 3 г  16 хв 
Знам'янка-Пас. 22.58 24 хв  23.22 3 г  58 хв 
Кропивницький 00.08 3 хв  00.11 5 г  8 хв 
Новоукраїнка 01.08 2 хв  01.10 6 г  8 хв 
Помічна 01.26 3 хв  01.29 6 г  26 хв 
Первомайськ-на-Бузі 02.39 2 хв  02.41 7 г  39 хв 
Любашівка 03.49 2 хв  03.51 8 г  49 хв 
Балта 04.56 2 хв  04.58 9 г  56 хв 
Подільськ-Жм. 05.29 2 хв  05.31 10 г  29 хв 
Роздільна-1 07.02 2 хв  07.04 12 г  2 хв 
Одеса-Головна 08.07 13 г  7 хв 

У розкладі поїзда 53 Дніпро-Головний — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728