У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

053П Дніпро-Головний — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 053П сполученням Дніпро-Головний - Одеса-Головна відправляється зі станції Дніпро-Головний о 19.10 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 06.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 21 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Новоукраїнка, Помічна, Південноукраїнська, Вознесенськ, Одеса-Східна.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 19.10
Кам'янське-Пасажирське 19.50 2 хв  19.52 40 хв 
Верхівцеве 20.21 2 хв  20.23 1 г  11 хв 
П'ятихатки-Пас. 21.02 35 хв  21.37 1 г  52 хв 
Олександрія 22.52 2 хв  22.54 3 г  42 хв 
Знам'янка-Пас. 23.32 23 хв  23.55 4 г  22 хв 
Кропивницький 00.43 5 хв  00.48 5 г  33 хв 
Новоукраїнка 01.50 2 хв  01.52 6 г  40 хв 
Помічна 02.08 3 хв  02.11 6 г  58 хв 
Південноукраїнська 03.01 2 хв  03.03 7 г  51 хв 
Вознесенськ 03.31 3 хв  03.34 8 г  21 хв 
Одеса-Східна 05.59 2 хв  06.01 10 г  49 хв 
Одеса-Головна 06.36 11 г  26 хв 

У розкладі поїзда 053П Дніпро-Головний — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031