У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 53 Дніпро — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Дніпро - Одеса номер 53 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 19.30 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 08.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут поїзда 53 Дніпро - Одеса пролягає по таким станціям як Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Новоукраїнка, Помічна, Первомайськ-на-Бузі, Любашівка, Балта, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 19.30
Кам'янське-Пасажирське 20.07 2 хв  20.09 37 хв 
Верхівцеве 20.42 2 хв  20.44 1 г  12 хв 
П'ятихатки-Пас. 21.27 2 хв  21.29 1 г  57 хв 
Олександрія 22.50 2 хв  22.52 3 г  20 хв 
Знам'янка-Пас. 23.36 23 хв  23.59 4 г  6 хв 
Кропивницький 00.54 4 хв  00.58 5 г  24 хв 
Новоукраїнка 01.57 2 хв  01.59 6 г  27 хв 
Помічна 02.15 3 хв  02.18 6 г  45 хв 
Первомайськ-на-Бузі 03.16 2 хв  03.18 7 г  46 хв 
Любашівка 04.12 2 хв  04.14 8 г  42 хв 
Балта 05.08 2 хв  05.10 9 г  38 хв 
Подільськ-Жм. 05.40 2 хв  05.42 10 г  10 хв 
Роздільна-1 07.23 2 хв  07.25 11 г  53 хв 
Одеса-Головна 08.40 13 г  10 хв 

У розкладі поїзда 53 Дніпро-Головний — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31