У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Одеса:

Розклад поїздів Дніпро Одеса на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Одеса найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Вільногірськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.19, 18.30 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 13.04, 08.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Дніпро – Одеса залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Дніпро - Одеса можна від 229.20 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Дніпро