З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Одеса:

Розклад поїздів Дніпро Одеса на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Одеса найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Верхівцеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.10, 22.08, 22.28 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Одеса-Східна, Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 05.54, 09.07, 08.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
053ДП Дніпро Одеса 19.10
Дніпро-Головний
06.28
Одеса-Головна
11 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
092К Костянтинівка Одеса 22.08
Дніпро-Головний
09.48
Одеса-Головна
11 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
241П Дніпро Одеса 22.28
Дніпро-Головний
08.20
Одеса-Головна
9 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Дніпро