У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

054Л Одеса-Головна — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 054Л сполученням Одеса-Головна - Дніпро-Головний відправляється зі станції Одеса-Головна о 20.59 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 08.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 49 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 35 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Одеса-Східна, Вознесенськ, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, Кропивницький, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Верхівцеве, Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 20.59
Одеса-Східна 21.28 2 хв  21.30 29 хв 
Вознесенськ 23.50 3 хв  23.53 2 г  51 хв 
Південноукраїнська 00.22 2 хв  00.24 3 г  23 хв 
Помічна 01.10 2 хв  01.12 4 г  11 хв 
Новоукраїнка 01.29 2 хв  01.31 4 г  30 хв 
Кропивницький 02.32 3 хв  02.35 5 г  33 хв 
Знам'янка-Пас. 03.22 23 хв  03.45 6 г  23 хв 
Олександрія 04.31 2 хв  04.33 7 г  32 хв 
П'ятихатки-Пас. 05.58 52 хв  06.50 8 г  59 хв 
Верхівцеве 07.24 2 хв  07.26 10 г  25 хв 
Кам'янське-Пасажирське 08.05 2 хв  08.07 11 г  6 хв 
Дніпро-Головний 08.48 11 г  49 хв 

У розкладі поїзда 054Л Одеса-Головна — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031