У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 54 Одеса — Дніпро


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Одеса - Дніпро номер 54 відправляється зі станції Одеса-Головна о 20.05 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 09.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут поїзда 54 Одеса - Дніпро пролягає по таким станціям як Роздільна-1, Подільськ-Жм., Балта, Любашівка, Первомайськ-на-Бузі, Помічна, Новоукраїнка, Кропивницький, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Верхівцеве, Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 20.05
Роздільна-1 21.14 2 хв  21.16 1 г  9 хв 
Подільськ-Жм. 22.48 2 хв  22.50 2 г  43 хв 
Балта 23.18 2 хв  23.20 3 г  13 хв 
Любашівка 00.25 2 хв  00.27 4 г  20 хв 
Первомайськ-на-Бузі 01.34 2 хв  01.36 5 г  29 хв 
Помічна 02.47 2 хв  02.49 6 г  42 хв 
Новоукраїнка 03.06 2 хв  03.08 7 г  1 хв 
Кропивницький 04.00 5 хв  04.05 7 г  55 хв 
Знам'янка-Пас. 04.55 24 хв  05.19 8 г  50 хв 
Олександрія 06.01 2 хв  06.03 9 г  56 хв 
П'ятихатки-Пас. 07.20 2 хв  07.22 11 г  15 хв 
Верхівцеве 07.56 2 хв  07.58 11 г  51 хв 
Кам'янське-Пасажирське 08.27 2 хв  08.29 12 г  22 хв 
Дніпро-Головний 09.05 13 г 

У розкладі поїзда 54 Одеса-Головна — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031