У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 054Ш Одеса — Дніпро «Скіфія»


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Одеса - Дніпро номер 054Ш відправляється зі станції Одеса-Головна о 21.56 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 09.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 58 хв. Маршрут поїзда 054Ш Одеса - Дніпро пролягає по таким станціям як Одеса-Східна, Вознесенськ, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, Кропивницький, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Верхівцеве, Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 21.56
Одеса-Східна 22.24 2 хв  22.26 28 хв 
Вознесенськ 00.51 2 хв  00.53 2 г  55 хв 
Південноукраїнська 01.24 2 хв  01.26 3 г  28 хв 
Помічна 02.11 14 хв  02.25 4 г  15 хв 
Новоукраїнка 02.42 2 хв  02.44 4 г  46 хв 
Кропивницький 03.33 5 хв  03.38 5 г  37 хв 
Знам'янка-Пас. 04.30 23 хв  04.53 6 г  34 хв 
Олександрія 05.34 2 хв  05.36 7 г  38 хв 
П'ятихатки-Пас. 07.03 1 г 2 хв  08.05 9 г  7 хв 
Верхівцеве 08.40 2 хв  08.42 10 г  44 хв 
Кам'янське-Пасажирське 09.17 2 хв  09.19 11 г  21 хв 
Дніпро-Головний 09.52 11 г  56 хв 

У розкладі поїзда 054Ш Одеса-Головна — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28