У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Дніпро:

Розклад поїздів Одеса Дніпро на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Балта, Любашівка, Подільськ-Жм., Врадіївка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.51 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 06.07, 09.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Одеса - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Одеса