У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Дніпро:

Розклад поїздів Одеса Дніпро на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Вознесенськ, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, Веселинове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.52, 20.54 зі станції Одеса-Східна, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 04.11, 08.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Одеса - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
092Ш Одеса Костянтинівка 17.21
Одеса-Головна
04.11
Дніпро-Головний
10 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
054Л Одеса Дніпро 20.20
Одеса-Головна
08.47
Дніпро-Головний
12 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Одеса