У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Дніпро:

Розклад поїздів Одеса Дніпро на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Плетений Ташлик, Помічна, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Вільногірськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.53, 15.42, 17.44 зі станції Одеса-Східна, Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 04.55, 12.29, 03.52 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Одеса Дніпро говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Одеса - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Одеса - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Одеса