У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 55 Київ — Рахів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Рахів номер 55 відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.02 і прибуває на станцію Рахів о 08.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 36 хв. Маршрут поїзда 55 Київ - Рахів пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Підзамче, Львів, Івано-Франківськ, Яремче, Татарів, Ворохта, Вороненко, Лазещина, Ясіня, Кваси.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.02
Фастів-1 16.00 2 хв  16.02 58 хв 
Козятин-1 17.23 2 хв  17.25 2 г  21 хв 
Вінниця 18.25 3 хв  18.28 3 г  23 хв 
Хмельницький 20.29 15 хв  20.44 5 г  27 хв 
Тернопіль-Пас. 22.55 5 хв  23.00 7 г  53 хв 
Підзамче 00.50 2 хв  00.52 9 г  48 хв 
Львів 01.05 20 хв  01.25 10 г  3 хв 
Івано-Франківськ 03.56 20 хв  04.16 12 г  54 хв 
Яремче 05.36 5 хв  05.41 14 г  34 хв 
Татарів 06.07 5 хв  06.12 15 г  5 хв 
Ворохта 06.24 5 хв  06.29 15 г  22 хв 
Вороненко 06.42 2 хв  06.44 15 г  40 хв 
Лазещина 06.57 2 хв  06.59 15 г  55 хв 
Ясіня 07.11 5 хв  07.16 16 г  9 хв 
Кваси 07.29 3 хв  07.32 16 г  27 хв 
Рахів 08.03 17 г  1 хв 

У розкладі поїзда 55 Київ-Пас. — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031