У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 55 Київ — Рахів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Рахів номер 55 відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.58 і прибуває на станцію Рахів о 08.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 55 хв. Маршрут поїзда 55 Київ - Рахів пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Злочів, Красне, Львів, Івано-Франківськ, Яремче, Татарів, Ворохта, Вороненко, Лазещина, Ясіня, Кваси.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Київ-Пас. – Рахів починається від 279.23 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.58
Фастів-1 16.45 2 хв  16.47 47 хв 
Козятин-1 18.09 2 хв  18.11 2 г  11 хв 
Вінниця 19.10 17 хв  19.27 3 г  12 хв 
Хмельницький 21.27 15 хв  21.42 5 г  29 хв 
Тернопіль-Пас. 23.35 5 хв  23.40 7 г  37 хв 
Злочів 00.31 2 хв  00.33 8 г  33 хв 
Красне 00.55 2 хв  00.57 8 г  57 хв 
Львів 01.42 23 хв  02.05 9 г  44 хв 
Івано-Франківськ 04.35 27 хв  05.02 12 г  37 хв 
Яремче 06.33 3 хв  06.36 14 г  35 хв 
Татарів 07.06 3 хв  07.09 15 г  8 хв 
Ворохта 07.20 3 хв  07.23 15 г  22 хв 
Вороненко 07.36 2 хв  07.38 15 г  38 хв 
Лазещина 07.54 3 хв  07.57 15 г  56 хв 
Ясіня 08.09 3 хв  08.12 16 г  11 хв 
Кваси 08.32 3 хв  08.35 16 г  34 хв 
Рахів 08.55 16 г  57 хв 

У розкладі поїзда 55 Київ-Пас. — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031