У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 55 Київ — Рахів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Рахів номер 55 відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.52 і прибуває на станцію Рахів о 07.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 54 хв. Маршрут поїзда 55 Київ - Рахів пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Волочиськ, Тернопіль-Пас., Підзамче, Львів, Івано-Франківськ, Яремче, Татарів, Ворохта, Вороненко, Лазещина, Ясіня, Кваси.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.52
Фастів-1 15.43 2 хв  15.45 51 хв 
Козятин-1 16.52 2 хв  16.54 2 г 
Вінниця 17.43 5 хв  17.48 2 г  51 хв 
Хмельницький 19.40 12 хв  19.52 4 г  48 хв 
Волочиськ 20.50 2 хв  20.52 5 г  58 хв 
Тернопіль-Пас. 21.45 4 хв  21.49 6 г  53 хв 
Підзамче 23.36 2 хв  23.38 8 г  44 хв 
Львів 23.50 32 хв  00.22 8 г  58 хв 
Івано-Франківськ 03.08 34 хв  03.42 12 г  16 хв 
Яремче 05.01 4 хв  05.05 14 г  9 хв 
Татарів 05.37 3 хв  05.40 14 г  45 хв 
Ворохта 05.52 3 хв  05.55 15 г 
Вороненко 06.08 2 хв  06.10 15 г  16 хв 
Лазещина 06.26 2 хв  06.28 15 г  34 хв 
Ясіня 06.39 2 хв  06.41 15 г  47 хв 
Кваси 07.04 3 хв  07.07 16 г  12 хв 
Рахів 07.27 16 г  35 хв 

У розкладі поїзда 55 Київ-Пас. — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031