У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 055К Київ — Рахів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Рахів номер 055К відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.02 і прибуває на станцію Рахів о 07.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 50 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Підзамче, Львів, Івано-Франківськ, Яремче, Татарів, Ворохта, Вороненко, Лазещина, Ясіня, Кваси.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.02
Фастів-1 15.55 2 хв  15.57 53 хв 
Козятин-1 17.08 2 хв  17.10 2 г  6 хв 
Вінниця 18.04 3 хв  18.07 3 г  2 хв 
Хмельницький 19.53 15 хв  20.08 4 г  51 хв 
Тернопіль-Пас. 21.53 5 хв  21.58 6 г  51 хв 
Підзамче 23.46 2 хв  23.48 8 г  44 хв 
Львів 23.58 40 хв  00.38 8 г  56 хв 
Івано-Франківськ 03.11 20 хв  03.31 12 г  9 хв 
Яремче 04.57 5 хв  05.02 13 г  55 хв 
Татарів 05.29 2 хв  05.31 14 г  27 хв 
Ворохта 05.43 3 хв  05.46 14 г  41 хв 
Вороненко 05.59 2 хв  06.01 14 г  57 хв 
Лазещина 06.14 2 хв  06.16 15 г  12 хв 
Ясіня 06.28 4 хв  06.32 15 г  26 хв 
Кваси 06.45 3 хв  06.48 15 г  43 хв 
Рахів 07.19 16 г  17 хв 

У розкладі поїзда 055К Київ-Пас. — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031