У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 55 Київ — Яремче


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Яремче номер 55 відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.58 і прибуває на станцію Яремче о 06.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 35 хв. Маршрут поїзда 55 Київ - Яремче пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Злочів, Красне, Львів, Івано-Франківськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Київ-Пас. – Яремче починається від 204.85 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.58
Фастів-1 16.45 2 хв  16.47 47 хв 
Козятин-1 18.13 2 хв  18.15 2 г  15 хв 
Вінниця 19.14 17 хв  19.31 3 г  16 хв 
Хмельницький 21.28 15 хв  21.43 5 г  30 хв 
Тернопіль-Пас. 23.35 5 хв  23.40 7 г  37 хв 
Злочів 00.31 2 хв  00.33 8 г  33 хв 
Красне 00.55 2 хв  00.57 8 г  57 хв 
Львів 01.42 23 хв  02.05 9 г  44 хв 
Івано-Франківськ 04.35 27 хв  05.02 12 г  37 хв 
Яремче 06.33 14 г  35 хв 

У розкладі поїзда 55 Київ-Пас. — Яремче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930