У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Яремче
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Яремче:

Розклад поїздів Київ Яремче на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 25 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Київ Яремче найчастіше зупиняються на станціях Фастів-1, Вінниця, Козятин-1, Чортків, Городенка-Завод, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.26, 20.31, 20.38 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Яремче прибувають вони відповідно о 04.50, 07.53, 11.59 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Київ Яремче говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Київ - Яремче складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Яремче можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Яремче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Яремче

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Яремче — Київ