У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 59 Харків — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Харків - Одеса номер 59 відправляється зі станції Харків-Пас. о 08.12 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 10.57 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 11 хв. Маршрут поїзда 59 Харків - Одеса пролягає по таким станціям як Лозова, Новомосковськ-Дніпровський, Запоріжжя-1, Нікополь, Апостолове, Тимкове, Знам'янка-Пас., Плетений Ташлик, Помічна, Врадіївка, Балта, Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 08.12
Лихачове 09.42 1 хв  09.43 1 г  30 хв 
Лозова 10.39 2 хв  10.41 2 г  27 хв 
Павлоград-1 11.47 2 хв  11.49 3 г  35 хв 
Новомосковськ-Дніпровський 12.40 2 хв  12.42 4 г  28 хв 
Дніпро-Головний 13.20 25 хв  13.45 5 г  8 хв 
Запоріжжя-1 15.52 25 хв  16.17 7 г  40 хв 
Марганець 17.51 2 хв  17.53 9 г  39 хв 
Нікополь 18.25 20 хв  18.45 10 г  13 хв 
Чортомлик 19.22 2 хв  19.24 11 г  10 хв 
Апостолове 20.19 5 хв  20.24 12 г  7 хв 
Кривий Ріг-Головний 21.17 25 хв  21.42 13 г  5 хв 
Тимкове 23.03 24 хв  23.27 14 г  51 хв 
Долинська 23.45 4 хв  23.49 15 г  33 хв 
Знам'янка-Пас. 01.16 28 хв  01.44 17 г  4 хв 
Кропивницький 02.29 5 хв  02.34 18 г  17 хв 
Плетений Ташлик 03.17 2 хв  03.19 19 г  5 хв 
Новоукраїнка 03.38 2 хв  03.40 19 г  26 хв 
Помічна 04.00 3 хв  04.03 19 г  48 хв 
Первомайськ-на-Бузі 05.13 2 хв  05.15 21 г  1 хв 
Врадіївка 05.57 2 хв  05.59 21 г  45 хв 
Любашівка 06.34 2 хв  06.36 22 г  22 хв 
Балта 07.46 2 хв  07.48 23 г  34 хв 
Подільськ-Жм. 08.19 2 хв  08.21 1 д  7 хв 
Роздільна-1 09.52 2 хв  09.54 1 д  1 г  40 хв 
Одеса-Головна 10.57 1 д  2 г  45 хв 

У розкладі поїзда 59 Харків-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031