У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

059О Харків-Пас. — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 059О сполученням Харків-Пас. - Одеса-Головна відправляється зі станції Харків-Пас. о 22.40 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 12.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 40 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Люботин, Коломак, Полтава-Південна, Кременчук, Павлиш, Користівка, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Новоукраїнка, Помічна, Південноукраїнська, Вознесенськ, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 22.40
Люботин 23.13 2 хв  23.15 33 хв 
Коломак 00.05 1 хв  00.06 1 г  25 хв 
Полтава-Південна 00.54 20 хв  01.14 2 г  14 хв 
Кременчук 02.54 23 хв  03.17 4 г  14 хв 
Павлиш 03.50 2 хв  03.52 5 г  10 хв 
Користівка 04.20 8 хв  04.28 5 г  40 хв 
Знам'янка-Пас. 05.00 23 хв  05.23 6 г  20 хв 
Кропивницький 06.10 10 хв  06.20 7 г  30 хв 
Новоукраїнка 07.19 2 хв  07.21 8 г  39 хв 
Помічна 07.36 2 хв  07.38 8 г  56 хв 
Південноукраїнська 08.29 2 хв  08.31 9 г  49 хв 
Вознесенськ 09.00 3 хв  09.03 10 г  20 хв 
Одеса-Східна 11.32 2 хв  11.34 12 г  52 хв 
Одеса-Головна 12.10 13 г  30 хв 

У розкладі поїзда 059О Харків-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031