У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Одеса:

Розклад поїздів Харків Одеса на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 41 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Харків Одеса найчастіше зупиняються на станціях Лихачове, Плетений Ташлик, Подільськ-Жм., Балта, Любашівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.48, 18.10 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 10.54, 08.27 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Харків Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Харків - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Харків - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
91 Харків Одеса 15.48
Харків-Пас.
10.54
Одеса-Головна
19 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
7 Харків Одеса 18.10
Харків-Пас.
08.27
Одеса-Головна
14 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Харків