У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Одеса:

Розклад поїздів Харків Одеса на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Харків Одеса найчастіше зупиняються на станціях Павлиш, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, Лихачове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.36, 21.36, 22.40 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Одеса-Головна, Одеса-Східна прибувають вони відповідно о 08.54, 09.21, 11.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Харків Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Харків - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Харків - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Харків