У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Одеса:

Розклад поїздів Харків Одеса на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Харків Одеса найчастіше зупиняються на станціях Лозова, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Павлоград-1, Синельникове-2, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.53, 17.36, 21.36 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Одеса-Східна, Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 10.48, 08.54, 09.39 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Харків Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Харків - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Харків - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Харків