У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Одеса:

Розклад поїздів Харків Одеса на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 32 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Харків Одеса найчастіше зупиняються на станціях Полтава-Південна, Кременчук, Люботин, Коломак, Павлиш, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.04, 21.36 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Одеса-Східна, Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 05.46, 09.27 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Харків Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Харків - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Харків - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
059КО Харків Одеса 17.04
Харків-Пас.
06.18
Одеса-Головна
13 г 14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
007ОШ Харків Одеса 21.36
Харків-Пас.
09.27
Одеса-Головна
11 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Харків