У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 6 Запоріжжя — Ясіня


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Запоріжжя - Ясіня номер 6 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 13.00 і прибуває на станцію Ясіня о 10.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 43 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 39 хв. Маршрут поїзда 6 Запоріжжя - Ясіня пролягає по таким станціям як Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Біла Церква, Бердичів, Львів, Івано-Франківськ, Яремче, Микуличин, Татарів, Ворохта.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Запоріжжя-1 – Ясіня починається від 474.31 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 13.00
Дніпро-Головний 14.41 25 хв  15.06 1 г  41 хв 
Кам'янське-Пасажирське 15.36 2 хв  15.38 2 г  36 хв 
Знам'янка-Пас. 18.35 2 хв  18.37 5 г  35 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.50 15 хв  20.05 6 г  50 хв 
Біла Церква 22.22 2 хв  22.24 9 г  22 хв 
Бердичів 00.27 2 хв  00.29 11 г  27 хв 
Львів 04.58 22 хв  05.20 15 г  58 хв 
Івано-Франківськ 07.33 20 хв  07.53 18 г  33 хв 
Яремче 09.14 3 хв  09.17 20 г  14 хв 
Микуличин 09.31 2 хв  09.33 20 г  31 хв 
Татарів 09.46 2 хв  09.48 20 г  46 хв 
Ворохта 10.00 2 хв  10.02 21 г 
Ясіня 10.43 21 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6 Запоріжжя-1 — Ясіня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031