У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 60 Чоп — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Чоп - Київ номер 60 відправляється зі станції Чоп о 13.52 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 20 хв. Маршрут поїзда 60 Чоп - Київ пролягає по таким станціям як Перечин, Кострино, Турка, Старий Самбір, Львів, Красне, Зборів, Хмельницький, Козятин-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 13.52
Ужгород 14.14 15 хв  14.29 22 хв 
Перечин 14.51 2 хв  14.53 59 хв 
Великий Березний 15.16 2 хв  15.18 1 г  24 хв 
Кострино 15.43 2 хв  15.45 1 г  51 хв 
Сянки 17.02 2 хв  17.04 3 г  10 хв 
Турка 17.42 4 хв  17.46 3 г  50 хв 
Стрілки 18.22 3 хв  18.25 4 г  30 хв 
Старий Самбір 18.44 3 хв  18.47 4 г  52 хв 
Самбір 19.09 3 хв  19.12 5 г  17 хв 
Львів 20.35 30 хв  21.05 6 г  43 хв 
Підзамче 21.18 2 хв  21.20 7 г  26 хв 
Красне 21.58 2 хв  22.00 8 г  6 хв 
Злочів 22.23 2 хв  22.25 8 г  31 хв 
Зборів 22.46 2 хв  22.48 8 г  54 хв 
Тернопіль-Пас. 23.25 45 хв  00.10 9 г  33 хв 
Хмельницький 01.59 12 хв  02.11 12 г  7 хв 
Вінниця 04.09 5 хв  04.14 14 г  17 хв 
Козятин-1 05.05 2 хв  05.07 15 г  13 хв 
Фастів-1 06.20 2 хв  06.22 16 г  28 хв 
Київ-Пас. 07.44 17 г  52 хв 

У розкладі поїзда 60 Чоп — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728