У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 60 Чоп — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Чоп - Київ номер 60 відправляється зі станції Чоп о 14.00 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 8 хв. Маршрут поїзда 60 Чоп - Київ пролягає по таким станціям як Перечин, Кострино, Турка, Самбір, Підзамче, Злочів, Тернопіль-Пас., Вінниця, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 14.00
Ужгород 14.22 13 хв  14.35 22 хв 
Перечин 14.58 2 хв  15.00 58 хв 
Великий Березний 15.23 2 хв  15.25 1 г  23 хв 
Кострино 15.52 2 хв  15.54 1 г  52 хв 
Сянки 17.06 6 хв  17.12 3 г  6 хв 
Турка 17.48 4 хв  17.52 3 г  48 хв 
Старий Самбір 18.44 2 хв  18.46 4 г  44 хв 
Самбір 19.07 5 хв  19.12 5 г  7 хв 
Львів 20.40 25 хв  21.05 6 г  40 хв 
Підзамче 21.18 2 хв  21.20 7 г  18 хв 
Красне 21.55 2 хв  21.57 7 г  55 хв 
Злочів 22.18 2 хв  22.20 8 г  18 хв 
Зборів 22.39 2 хв  22.41 8 г  39 хв 
Тернопіль-Пас. 23.18 40 хв  23.58 9 г  18 хв 
Хмельницький 01.37 12 хв  01.49 11 г  37 хв 
Вінниця 03.39 3 хв  03.42 13 г  39 хв 
Козятин-1 04.31 2 хв  04.33 14 г  31 хв 
Фастів-1 05.37 2 хв  05.39 15 г  37 хв 
Київ-Пас. 06.40 16 г  40 хв 

У розкладі поїзда 60 Чоп — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930