У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

060Ш Одеса-Головна — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 060Ш сполученням Одеса-Головна - Харків-Пас. відправляється зі станції Одеса-Головна о 19.21 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 13 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 37 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Одеса-Східна, Вознесенськ, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, Кропивницький, Знам'янка-Пас., Користівка, Павлиш, Кременчук, Полтава-Південна, Коломак, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 19.21
Одеса-Східна 19.48 2 хв  19.50 27 хв 
Вознесенськ 22.18 3 хв  22.21 2 г  57 хв 
Південноукраїнська 22.52 2 хв  22.54 3 г  31 хв 
Помічна 23.41 4 хв  23.45 4 г  20 хв 
Новоукраїнка 00.01 2 хв  00.03 4 г  40 хв 
Кропивницький 01.00 12 хв  01.12 5 г  39 хв 
Знам'янка-Пас. 02.04 21 хв  02.25 6 г  43 хв 
Користівка 02.55 2 хв  02.57 7 г  34 хв 
Павлиш 03.27 2 хв  03.29 8 г  6 хв 
Кременчук 03.57 23 хв  04.20 8 г  36 хв 
Полтава-Південна 06.03 20 хв  06.23 10 г  42 хв 
Коломак 07.12 2 хв  07.14 11 г  51 хв 
Люботин 08.02 2 хв  08.04 12 г  41 хв 
Харків-Пас. 08.34 13 г  13 хв 

У розкладі поїзда 060Ш Одеса-Головна — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728