У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 060Ш Одеса — Харків «Чайка»


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Одеса - Харків номер 060Ш відправляється зі станції Одеса-Головна о 19.20 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 38 хв. Маршрут поїзда 060Ш Одеса - Харків пролягає по таким станціям як Одеса-Східна, Вознесенськ, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, Плетений Ташлик, Кропивницький, Знам'янка-Пас., Користівка, Павлиш, Кременчук, Полтава-Південна, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 19.20
Одеса-Східна 19.48 2 хв  19.50 28 хв 
Вознесенськ 22.15 3 хв  22.18 2 г  55 хв 
Південноукраїнська 22.50 2 хв  22.52 3 г  30 хв 
Помічна 23.39 3 хв  23.42 4 г  19 хв 
Новоукраїнка 23.57 2 хв  23.59 4 г  37 хв 
Плетений Ташлик 00.17 2 хв  00.19 4 г  57 хв 
Кропивницький 00.55 12 хв  01.07 5 г  35 хв 
Знам'янка-Пас. 01.55 23 хв  02.18 6 г  35 хв 
Користівка 02.52 2 хв  02.54 7 г  32 хв 
Павлиш 03.29 2 хв  03.31 8 г  9 хв 
Кременчук 03.59 23 хв  04.22 8 г  39 хв 
Полтава-Південна 06.03 20 хв  06.23 10 г  43 хв 
Люботин 07.56 2 хв  07.58 12 г  36 хв 
Харків-Пас. 08.28 13 г  8 хв 

У розкладі поїзда 060Ш Одеса-Головна — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28