У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Харків:

Розклад поїздів Одеса Харків на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Харків найчастіше зупиняються на станціях Кропивницький, Колосівка, Лозова, Павлоград-1, Синельникове-2, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.53, 17.05, 19.50 зі станції Одеса-Східна, Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 09.45, 11.33, 08.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Одеса - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Одеса