У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Харків:

Розклад поїздів Одеса Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Харків найчастіше зупиняються на станціях Кропивницький, Знам'янка-Пас., Лозова, Павлоград-1, Синельникове-2, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.56, 20.58 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 13.22, 16.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Одеса - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Одеса – Харків залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Одеса - Харків можна від 283.65 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
8
ПАЛЬМІРА
Одеса Харків 19.56
Одеса-Головна
13.22
Харків-Пас.
17 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
60 Одеса Харків 20.58
Одеса-Головна
16.42
Харків-Пас.
19 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Одеса