У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 63 Харків — Львів «ОБЕРІГ»


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Харків - Львів номер 63 відправляється зі станції Харків-Пас. о 22.38 і прибуває на станцію Львів о 13.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 32 хв. Маршрут поїзда 63 Харків - Львів пролягає по таким станціям як Люботин, Полтава-Киівська, Миргород, Лубни, Гребінка, Дарниця, Київ-Пас., Славута-1.
Поїзд курсує щоденно.

Ціна квитка на поїзд Харків-Пас. – Львів починається від 222.91 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 22.38
Люботин 23.07 2 хв  23.09 29 хв 
Полтава-Киівська 00.55 20 хв  01.15 2 г  17 хв 
Миргород 02.26 2 хв  02.28 3 г  48 хв 
Лубни 03.13 2 хв  03.15 4 г  35 хв 
Гребінка 03.48 2 хв  03.50 5 г  10 хв 
Дарниця 05.16 2 хв  05.18 6 г  38 хв 
Київ-Пас. 05.35 1 г 06.35 6 г  57 хв 
Славута-1 10.27 2 хв  10.29 11 г  49 хв 
Львів 13.39 15 г  1 хв 

У розкладі поїзда 63 Харків-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930