У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 702 Київ — Чернігів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Чернігів номер 702 відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.07 і прибуває на станцію Чернігів о 19.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут поїзда 702 Київ - Чернігів пролягає по таким станціям як Видубичі, Дарниця, Бровари, Ніжин, Вертіївка, Вересоч, Ім. Бориса Олійника.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.07
Видубичі 17.18 2 хв  17.20 11 хв 
Дарниця 17.29 2 хв  17.31 22 хв 
Бровари 17.43 1 хв  17.44 36 хв 
Ніжин 18.43 2 хв  18.45 1 г  36 хв 
Вертіївка 19.00 1 хв  19.01 1 г  53 хв 
Вересоч 19.14 1 хв  19.15 2 г  7 хв 
Ім. Бориса Олійника 19.23 1 хв  19.24 2 г  16 хв 
Чернігів 19.49 2 г  42 хв 

У розкладі поїзда 702 Київ-Пас. — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031