У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 702 Київ — Чернігів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Чернігів номер 702 відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.07 і прибуває на станцію Чернігів о 19.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут поїзда 702 Київ - Чернігів пролягає по таким станціям як Видубичі, Дарниця, Бровари, Ніжин, Вертіївка, Вересоч, Ім. Бориса Олійника.
Поїзд курсує щоденно.

Ціна квитка на поїзд Київ-Пас. – Чернігів починається від 98.12 гривень. Відстань між станціями – 197.4 км. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.07
Видубичі 17.18 2 хв  17.20 11 хв 
Дарниця 17.29 2 хв  17.31 22 хв 
Бровари 17.43 1 хв  17.44 36 хв 
Ніжин 18.43 2 хв  18.45 1 г  36 хв 
Вертіївка 19.02 1 хв  19.03 1 г  55 хв 
Вересоч 19.14 1 хв  19.15 2 г  7 хв 
Ім. Бориса Олійника 19.20 1 хв  19.21 2 г  13 хв 
Чернігів 19.46 2 г  39 хв 

У розкладі поїзда 702 Київ-Пас. — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930