У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Чернігів(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Чернігів(всі вокзали):

Розклад поїздів Київ Чернігів(всі вокзали) на поточний момент містить 8 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Київ Чернігів(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Ніжин, Дарниця, Бровари, Вертіївка, Вересоч, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.12, 02.14 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Чернігів прибувають вони відповідно о 03.54, 04.53 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Київ Чернігів(всі вокзали) говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Київ - Чернігів(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Київ - Чернігів(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Чернігів(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернігів(всі вокзали) — Київ