У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Чернігів(всі вокзали)
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Київ - Чернігів(всі вокзали):

Розклад поїздів і електричок Київ - Чернігів(всі вокзали) на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Київ вночі о 03 г 49 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 54 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Київ о 17 г 07 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Київ до пункту прибуття Чернігів(всі вокзали) становить 3 г 19 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 39 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 4 г 5 хв.
Деякі поїзди від станції Київ до станції Чернігів(всі вокзали) курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Київ - Чернігів(всі вокзали) проїжджають через такі станції і населені пункти як: Дарниця, Ніжин.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Київ - Чернігів(всі вокзали), показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Київ - Чернігів(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Київ до станції Чернігів(всі вокзали) можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Ціна квитка на поїзд Київ Чернігів(всі вокзали) починається від 98.12 гривень. Квиток на електричку коштує 60.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
141 Івано-Франківськ Чернігів 03.49
Київ-Пас.
07.54
Чернігів
4 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
892-891 Фастів Чернігів 07.50
Київ-Волинський
11.05
Чернігів
3 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Київ Чернігів 17.07
Київ-Пас.
19.46
Чернігів
2 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Київ -Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Чернігів(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Чернігів(всі вокзали) — Київ

За маршрутом Київ - Чернігів(всі вокзали) курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Київ - Чернігів(всі вокзали) Показати тільки електрички сполученням Київ - Чернігів(всі вокзали)