У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 712 Краматорськ — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Краматорськ - Київ номер 712 відправляється зі станції Краматорськ о 14.32 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 21.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут поїзда 712 Краматорськ - Київ пролягає по таким станціям як Слов'янськ, Лозова, Красноград, Полтава-Киівська, Миргород, Дарниця.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Краматорськ 14.32
Слов'янськ 14.45 2 хв  14.47 13 хв 
Лозова 15.58 10 хв  16.08 1 г  26 хв 
Красноград 16.56 1 хв  16.57 2 г  24 хв 
Полтава-Киівська 17.58 2 хв  18.00 3 г  26 хв 
Миргород 18.56 1 хв  18.57 4 г  24 хв 
Дарниця 20.57 2 хв  20.59 6 г  25 хв 
Київ-Пас. 21.14 6 г  42 хв 

У розкладі поїзда 712 Краматорськ — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031