У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 712 Київ — Краматорськ


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Краматорськ номер 712 відправляється зі станції Київ-Пас. о 06.44 і прибуває на станцію Краматорськ о 13.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут поїзда 712 Київ - Краматорськ пролягає по таким станціям як Дарниця, Миргород, Полтава-Киівська, Красноград, Лозова, Слов'янськ.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 06.44
Дарниця 07.02 2 хв  07.04 18 хв 
Миргород 09.03 2 хв  09.05 2 г  19 хв 
Полтава-Киівська 09.57 2 хв  09.59 3 г  13 хв 
Красноград 11.02 1 хв  11.03 4 г  18 хв 
Лозова 11.52 2 хв  11.54 5 г  8 хв 
Слов'янськ 13.17 2 хв  13.19 6 г  33 хв 
Краматорськ 13.35 6 г  51 хв 

У розкладі поїзда 712 Київ-Пас. — Краматорськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031