У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 732 Київ — Дніпро


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Дніпро номер 732 відправляється зі станції Київ-Пас. о 06.02 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 13.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 32 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут поїзда 732 Київ - Дніпро пролягає по таким станціям як Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 06.02
Миронівка 07.34 1 хв  07.35 1 г  32 хв 
Ім. Тараса Шевченка 08.57 1 хв  08.58 2 г  55 хв 
Знам'янка-Пас. 10.14 1 хв  10.15 4 г  12 хв 
Олександрія 10.53 1 хв  10.54 4 г  51 хв 
П'ятихатки-Пас. 11.49 1 хв  11.50 5 г  47 хв 
Кам'янське-Пасажирське 12.55 1 хв  12.56 6 г  53 хв 
Дніпро-Головний 13.34 7 г  32 хв 

У розкладі поїзда 732 Київ-Пас. — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930