У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Дніпро:

Розклад поїздів Київ Дніпро на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 25 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Київ Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, П'ятихатки-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.13, 21.14, 23.05 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 13.40, 05.08, 07.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
732 Київ Дніпро 07.13
Київ-Пас.
13.40
Дніпро-Головний
6 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
38 Київ Запоріжжя 21.14
Київ-Пас.
05.08
Дніпро-Головний
7 г 54 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
80 Київ Дніпро 23.05
Київ-Пас.
07.00
Дніпро-Головний
7 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Київ