У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 732 Запоріжжя — Київ «ІНТЕРСІТІ+»


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Запоріжжя - Київ номер 732 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 14.41 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 22.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 34 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут поїзда 732 Запоріжжя - Київ пролягає по таким станціям як Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка.
Поїзд курсує щоденно.

Ціна квитка на поїзд Запоріжжя-1 – Київ-Пас. починається від 249.68 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 14.41
Дніпро-Головний 16.02 8 хв  16.10 1 г  21 хв 
Кам'янське-Пасажирське 16.37 1 хв  16.38 1 г  56 хв 
П'ятихатки-Пас. 17.37 1 хв  17.38 2 г  56 хв 
Олександрія 18.21 1 хв  18.22 3 г  40 хв 
Знам'янка-Пас. 18.56 1 хв  18.57 4 г  15 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.58 1 хв  19.59 5 г  17 хв 
Київ-Пас. 22.15 7 г  34 хв 

У розкладі поїзда 732 Запоріжжя-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930