У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

732П Запоріжжя-1 — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 732П сполученням Запоріжжя-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 15.32 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 23.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 15.32
Дніпро-Головний 16.52 10 хв  17.02 1 г  20 хв 
Кам'янське-Пасажирське 17.28 1 хв  17.29 1 г  56 хв 
П'ятихатки-Пас. 18.16 1 хв  18.17 2 г  44 хв 
Олександрія 18.59 1 хв  19.00 3 г  27 хв 
Знам'янка-Пас. 19.32 1 хв  19.33 4 г 
Ім. Тараса Шевченка 20.40 1 хв  20.41 5 г  8 хв 
Київ-Пас. 23.08 7 г  36 хв 

У розкладі поїзда 732П Запоріжжя-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31