У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 732П Запоріжжя — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Запоріжжя - Київ номер 732П відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 15.33 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 22.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут поїзда 732П Запоріжжя - Київ пролягає по таким станціям як Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 15.33
Дніпро-Головний 16.53 10 хв  17.03 1 г  20 хв 
Кам'янське-Пасажирське 17.29 1 хв  17.30 1 г  56 хв 
П'ятихатки-Пас. 18.18 1 хв  18.19 2 г  45 хв 
Олександрія 19.02 1 хв  19.03 3 г  29 хв 
Знам'янка-Пас. 19.36 1 хв  19.37 4 г  3 хв 
Ім. Тараса Шевченка 20.37 1 хв  20.38 5 г  4 хв 
Київ-Пас. 22.53 7 г  20 хв 

У розкладі поїзда 732П Запоріжжя-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930