У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

732ДШ Запоріжжя-1 — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 732ДШ сполученням Запоріжжя-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 15.32 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 22.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 15.32
Дніпро-Головний 16.52 10 хв  17.02 1 г  20 хв 
Кам'янське-Пасажирське 17.28 1 хв  17.29 1 г  56 хв 
П'ятихатки-Пас. 18.16 1 хв  18.17 2 г  44 хв 
Олександрія 18.59 1 хв  19.00 3 г  27 хв 
Знам'янка-Пас. 19.32 1 хв  19.33 4 г 
Ім. Тараса Шевченка 20.33 1 хв  20.34 5 г  1 хв 
Київ-Пас. 22.53 7 г  21 хв 

У розкладі поїзда 732ДШ Запоріжжя-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031