У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Київ:

Розклад поїздів Запоріжжя Київ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Київ найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Олександрія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.41, 20.29 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 22.15, 05.58 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя – Київ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Запоріжжя - Київ можна від 249.68 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
732
ІНТЕРСІТІ+
Запоріжжя Київ 14.41
Запоріжжя-1
22.15
Київ-Пас.
7 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
38 Запоріжжя Київ 20.29
Запоріжжя-1
05.58
Київ-Пас.
9 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Запоріжжя