У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Київ:

Розклад поїздів Запоріжжя Київ на поточний момент містить 10 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Київ найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Синельникове-1, Вільногірськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.14, 08.16, 15.32 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 12.39, 16.35, 22.53 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Запоріжжя Київ свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Запоріжжя