У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 755 Київ — Луцьк


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Луцьк номер 755 відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.55 і прибуває на станцію Луцьк о 14.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут поїзда 755 Київ - Луцьк пролягає по таким станціям як Фастів-1, Бердичів, Полонне, Шепетівка, Славута-1, Кривин, Здолбунів-Пас., Рівне, Ківерці.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.55
Фастів-1 08.54 2 хв  08.56 59 хв 
Бердичів 11.04 2 хв  11.06 3 г  9 хв 
Полонне 12.02 2 хв  12.04 4 г  7 хв 
Шепетівка 12.26 2 хв  12.28 4 г  31 хв 
Славута-1 12.46 2 хв  12.48 4 г  51 хв 
Кривин 12.55 1 хв  12.56 5 г 
Здолбунів-Пас. 13.22 1 хв  13.23 5 г  27 хв 
Рівне 13.37 2 хв  13.39 5 г  42 хв 
Ківерці 14.31 1 хв  14.32 6 г  36 хв 
Луцьк 14.47 6 г  52 хв 

У розкладі поїзда 755 Київ-Пас. — Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930