У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 755 Київ — Луцьк «ІНТЕРСІТІ»


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Луцьк номер 755 відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.29 і прибуває на станцію Луцьк о 13.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут поїзда 755 Київ - Луцьк пролягає по таким станціям як Фастів-1, Бердичів, Полонне, Шепетівка, Славута-1, Кривин, Здолбунів-Пас., Рівне, Ківерці.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Київ-Пас. – Луцьк починається від 148.05 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.29
Фастів-1 08.12 2 хв  08.14 43 хв 
Бердичів 09.27 2 хв  09.29 1 г  58 хв 
Полонне 10.28 2 хв  10.30 2 г  59 хв 
Шепетівка 10.55 2 хв  10.57 3 г  26 хв 
Славута-1 11.21 2 хв  11.23 3 г  52 хв 
Кривин 11.33 2 хв  11.35 4 г  4 хв 
Здолбунів-Пас. 12.03 1 хв  12.04 4 г  34 хв 
Рівне 12.16 2 хв  12.18 4 г  47 хв 
Ківерці 13.03 1 хв  13.04 5 г  34 хв 
Луцьк 13.17 5 г  48 хв 

У розкладі поїзда 755 Київ-Пас. — Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031