У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Луцьк
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Луцьк:

Розклад поїздів Київ Луцьк на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Київ Луцьк найчастіше зупиняються на станціях Шепетівка, Славута-1, Фастів-1, Бердичів, Полонне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.28, 21.57 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Луцьк прибувають вони відповідно о 13.13, 06.01 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Луцьк є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Луцьк складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Луцьк можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
755 Київ Луцьк 07.28
Київ-Пас.
13.13
Луцьк
5 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
97 Київ Ковель 21.57
Київ-Пас.
06.01
Луцьк
8 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Луцьк

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Луцьк — Київ