У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 756 Луцьк — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Луцьк - Київ номер 756 відправляється зі станції Луцьк о 15.20 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 21.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут поїзда 756 Луцьк - Київ пролягає по таким станціям як Ківерці, Рівне, Здолбунів-Пас., Кривин, Славута-1, Шепетівка, Полонне, Бердичів, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луцьк 15.20
Ківерці 15.33 1 хв  15.34 13 хв 
Рівне 16.23 2 хв  16.25 1 г  3 хв 
Здолбунів-Пас. 16.38 1 хв  16.39 1 г  18 хв 
Кривин 17.04 1 хв  17.05 1 г  44 хв 
Славута-1 17.14 1 хв  17.15 1 г  54 хв 
Шепетівка 17.31 2 хв  17.33 2 г  11 хв 
Полонне 17.57 1 хв  17.58 2 г  37 хв 
Бердичів 18.51 2 хв  18.53 3 г  31 хв 
Фастів-1 20.14 2 хв  20.16 4 г  54 хв 
Київ-Пас. 21.01 5 г  41 хв 

У розкладі поїзда 756 Луцьк — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930