У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Луцьк - Київ:

Розклад поїздів Луцьк Київ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Луцьк Київ найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Рівне, Здолбунів-Пас., Кривин, Славута-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.30, 21.33 зі станції Луцьк, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 22.18, 05.17 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Луцьк Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Луцьк - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Луцьк - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
756 Луцьк Київ 16.30
Луцьк
22.18
Київ-Пас.
5 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
98 Ковель Київ 21.33
Луцьк
05.17
Київ-Пас.
7 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Луцьк -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Луцьк — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Луцьк