У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 76 Кривий Ріг — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Кривий Ріг - Київ номер 76 відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 20.57 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 05.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут поїзда 76 Кривий Ріг - Київ пролягає по таким станціям як Рокувата, Олександрія, Користівка, Знам'янка-Пас., Кам'янка, Ім. Тараса Шевченка, Городище, Миронівка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 20.57
Рокувата 21.36 5 хв  21.41 39 хв 
Олександрія 23.56 2 хв  23.58 2 г  59 хв 
Користівка 00.11 2 хв  00.13 3 г  14 хв 
Знам'янка-Пас. 00.46 5 хв  00.51 3 г  49 хв 
Кам'янка 01.47 2 хв  01.49 4 г  50 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.10 5 хв  02.15 5 г  13 хв 
Городище 02.57 2 хв  02.59 6 г 
Миронівка 03.49 18 хв  04.07 6 г  52 хв 
Київ-Пас. 05.22 8 г  25 хв 

У розкладі поїзда 76 Кривий Ріг-Головний — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728