У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 76 Кривий Ріг — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Кривий Ріг - Київ номер 76 відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 20.25 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 05.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 23 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут поїзда 76 Кривий Ріг - Київ пролягає по таким станціям як Рокувата, Олександрія, Користівка, Знам'янка-Пас., Кам'янка, Ім. Тараса Шевченка, Городище, Миронівка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 20.25
Рокувата 21.04 5 хв  21.09 39 хв 
Олександрія 23.32 2 хв  23.34 3 г  7 хв 
Користівка 23.47 2 хв  23.49 3 г  22 хв 
Знам'янка-Пас. 00.23 5 хв  00.28 3 г  58 хв 
Кам'янка 01.39 2 хв  01.41 5 г  14 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.06 15 хв  02.21 5 г  41 хв 
Городище 03.09 2 хв  03.11 6 г  44 хв 
Миронівка 04.08 2 хв  04.10 7 г  43 хв 
Київ-Пас. 05.48 9 г  23 хв 

У розкладі поїзда 76 Кривий Ріг-Головний — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31