У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 76 Кривий Ріг — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Кривий Ріг - Київ номер 76 відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 20.58 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 04.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут поїзда 76 Кривий Ріг - Київ пролягає по таким станціям як Рокувата, Олександрія, Користівка, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Миронівка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 20.58
Рокувата 21.37 5 хв  21.42 39 хв 
Олександрія 00.02 2 хв  00.04 3 г  4 хв 
Користівка 00.15 2 хв  00.17 3 г  17 хв 
Знам'янка-Пас. 00.51 3 хв  00.54 3 г  53 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.06 5 хв  02.11 5 г  8 хв 
Миронівка 03.39 2 хв  03.41 6 г  41 хв 
Київ-Пас. 04.58 8 г 

У розкладі поїзда 76 Кривий Ріг-Головний — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930