У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Київ:

Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) Київ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 25 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Кривий Ріг(всі вокзали) Київ найчастіше зупиняються на станціях Рокувата, Олександрія, Користівка, Знам'янка-Пас., Кам'янка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.57 зі станції Кривий Ріг-Головний, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 05.22 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кривий Ріг(всі вокзали) Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
76 Кривий Ріг Київ 20.57
Кривий Ріг-Головний
05.22
Київ-Пас.
8 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кривий Ріг -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Кривий Ріг(всі вокзали)