З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали) - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Київ:

Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) Київ на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Кривий Ріг(всі вокзали) Київ найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Миронівка, Долинська, Корсунь, Рокувата, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.18, 06.27, 20.59 зі станції Кривий Ріг-Головний, Кривий Ріг, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 07.04, 11.53, 04.58 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кривий Ріг(всі вокзали) Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кривий Ріг(всі вокзали) - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Кривий Ріг(всі вокзали) - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
072П Запоріжжя Київ 00.18
Кривий Ріг-Головний
07.04
Київ-Пас.
6 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
739ДК Кривий Ріг Київ 06.15
Кривий Ріг-Головний
11.53
Київ-Пас.
5 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути
076П Кривий Ріг Київ 20.59
Кривий Ріг-Головний
04.58
Київ-Пас.
7 г 59 хв Курсує щоденно - переглянути
102Ш Херсон Київ 23.37
Кривий Ріг-Головний
06.58
Київ-Пас.
7 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кривий Ріг -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Кривий Ріг(всі вокзали)