У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 76 Київ — Кривий Ріг


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Кривий Ріг номер 76 відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.35 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 06.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут поїзда 76 Київ - Кривий Ріг пролягає по таким станціям як Трипілля-Дніпровське, Миронівка, Городище, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Знам'янка-Пас., Користівка, Олександрія, Рокувата.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.35
Трипілля-Дніпровське 22.12 2 хв  22.14 37 хв 
Миронівка 23.01 2 хв  23.03 1 г  26 хв 
Городище 23.56 2 хв  23.58 2 г  21 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.39 5 хв  00.44 3 г  4 хв 
Кам'янка 01.11 2 хв  01.13 3 г  36 хв 
Знам'янка-Пас. 02.16 4 хв  02.20 4 г  41 хв 
Користівка 02.52 2 хв  02.54 5 г  17 хв 
Олександрія 03.06 2 хв  03.08 5 г  31 хв 
Рокувата 05.30 5 хв  05.35 7 г  55 хв 
Кривий Ріг-Головний 06.11 8 г  36 хв 

У розкладі поїзда 76 Київ-Пас. — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031