У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 076К Київ — Кривий Ріг «Криворіжжя»


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Кривий Ріг номер 076К відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.28 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 06.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Трипілля-Дніпровське, Миронівка, Городище, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Користівка, Олександрія, Рокувата.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.28
Трипілля-Дніпровське 22.11 14 хв  22.25 43 хв 
Миронівка 23.26 2 хв  23.28 1 г  58 хв 
Городище 00.22 2 хв  00.24 2 г  54 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.07 4 хв  01.11 3 г  39 хв 
Знам'янка-Пас. 02.30 4 хв  02.34 5 г  2 хв 
Користівка 03.05 2 хв  03.07 5 г  37 хв 
Олександрія 03.18 2 хв  03.20 5 г  50 хв 
Рокувата 05.37 5 хв  05.42 8 г  9 хв 
Кривий Ріг-Головний 06.23 8 г  55 хв 

У розкладі поїзда 076К Київ-Пас. — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31