У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 76 Київ — Кривий Ріг


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Кривий Ріг номер 76 відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.36 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 06.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут поїзда 76 Київ - Кривий Ріг пролягає по таким станціям як Трипілля-Дніпровське, Миронівка, Городище, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Знам'янка-Пас., Користівка, Олександрія, Рокувата.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.36
Трипілля-Дніпровське 22.16 2 хв  22.18 40 хв 
Миронівка 23.16 2 хв  23.18 1 г  40 хв 
Городище 00.07 2 хв  00.09 2 г  31 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.50 15 хв  01.05 3 г  14 хв 
Кам'янка 01.27 2 хв  01.29 3 г  51 хв 
Знам'янка-Пас. 02.35 5 хв  02.40 4 г  59 хв 
Користівка 03.11 2 хв  03.13 5 г  35 хв 
Олександрія 03.26 2 хв  03.28 5 г  50 хв 
Рокувата 05.51 5 хв  05.56 8 г  15 хв 
Кривий Ріг-Головний 06.32 8 г  56 хв 

У розкладі поїзда 76 Київ-Пас. — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031