У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Кривий Ріг(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Кривий Ріг(всі вокзали):

Розклад поїздів Київ Кривий Ріг(всі вокзали) на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Київ Кривий Ріг(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Миронівка, Долинська, Цвіткове, Кагарлик, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.22, 19.38, 20.20 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Кривий Ріг, Кривий Ріг-Головний прибувають вони відповідно о 23.11, 03.53, 03.17 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Кривий Ріг(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Кривий Ріг(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Кривий Ріг(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Кривий Ріг(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Київ