У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Кривий Ріг(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Кривий Ріг(всі вокзали):

Розклад поїздів Київ Кривий Ріг(всі вокзали) на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Київ Кривий Ріг(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, Рокувата, Біла Церква, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.22 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Кривий Ріг-Головний прибувають вони відповідно о 10.34 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Кривий Ріг(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Кривий Ріг(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Кривий Ріг(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Київ – Кривий Ріг(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Київ - Кривий Ріг(всі вокзали) можна від 124.21 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Кривий Ріг(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Київ