У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Кривий Ріг(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Кривий Ріг(всі вокзали):

Розклад поїздів Київ Кривий Ріг(всі вокзали) на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Київ Кривий Ріг(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Миронівка, Долинська, Фастів-1, Біла Церква, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.35, 17.22, 19.38 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Кривий Ріг-Головний, Кривий Ріг прибувають вони відповідно о 23.51, 23.26, 04.23 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Кривий Ріг(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Кривий Ріг(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Кривий Ріг(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Кривий Ріг(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Київ