У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 774 Київ — Шостка


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Шостка номер 774 відправляється зі станції Київ-Пас. о 10.37 і прибуває на станцію Шостка о 15.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 13 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут поїзда 774 Київ - Шостка пролягає по таким станціям як Видубичі, Дарниця, Бровари, Ніжин, Плиски, Бахмач-Київський, Бахмач-Пас., Конотоп, Кролевець, Терещенська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Київ-Пас. – Шостка починається від 136.47 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 10.37
Видубичі 10.51 2 хв  10.53 14 хв 
Дарниця 11.02 2 хв  11.04 25 хв 
Бровари 11.17 1 хв  11.18 40 хв 
Ніжин 12.23 2 хв  12.25 1 г  46 хв 
Плиски 13.04 2 хв  13.06 2 г  27 хв 
Бахмач-Київський 13.27 1 хв  13.28 2 г  50 хв 
Бахмач-Пас. 13.33 2 хв  13.35 2 г  56 хв 
Конотоп 13.56 42 хв  14.38 3 г  19 хв 
Кролевець 15.14 1 хв  15.15 4 г  37 хв 
Терещенська 15.34 2 хв  15.36 4 г  57 хв 
Шостка 15.50 5 г  13 хв 

У розкладі поїзда 774 Київ-Пас. — Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031