У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 774 Київ — Шостка


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Шостка номер 774 відправляється зі станції Київ-Пас. о 10.00 і прибуває на станцію Шостка о 15.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут поїзда 774 Київ - Шостка пролягає по таким станціям як Видубичі, Дарниця, Бровари, Ніжин, Плиски, Бахмач-Київський, Бахмач-Пас., Конотоп, Кролевець, Терещенська.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 10.00
Видубичі 10.13 2 хв  10.15 13 хв 
Дарниця 10.27 2 хв  10.29 27 хв 
Бровари 10.46 1 хв  10.47 46 хв 
Ніжин 12.07 2 хв  12.09 2 г  7 хв 
Плиски 12.45 2 хв  12.47 2 г  45 хв 
Бахмач-Київський 13.11 1 хв  13.12 3 г  11 хв 
Бахмач-Пас. 13.17 2 хв  13.19 3 г  17 хв 
Конотоп 13.43 2 хв  13.45 3 г  43 хв 
Кролевець 14.27 2 хв  14.29 4 г  27 хв 
Терещенська 14.52 2 хв  14.54 4 г  52 хв 
Шостка 15.09 5 г  9 хв 

У розкладі поїзда 774 Київ-Пас. — Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031