У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 774 Київ — Шостка


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Шостка номер 774 відправляється зі станції Київ-Пас. о 12.11 і прибуває на станцію Шостка о 16.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 49 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут поїзда 774 Київ - Шостка пролягає по таким станціям як Видубичі, Дарниця, Бровари, Ніжин, Плиски, Бахмач-Київський, Бахмач-Пас., Конотоп, Кролевець, Терещенська.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 12.11
Видубичі 12.21 2 хв  12.23 10 хв 
Дарниця 12.30 2 хв  12.32 19 хв 
Бровари 12.42 1 хв  12.43 31 хв 
Ніжин 13.35 2 хв  13.37 1 г  24 хв 
Плиски 14.09 1 хв  14.10 1 г  58 хв 
Бахмач-Київський 14.27 1 хв  14.28 2 г  16 хв 
Бахмач-Пас. 14.32 2 хв  14.34 2 г  21 хв 
Конотоп 14.52 2 хв  14.54 2 г  41 хв 
Кролевець 15.26 2 хв  15.28 3 г  15 хв 
Терещенська 15.45 2 хв  15.47 3 г  34 хв 
Шостка 16.00 3 г  49 хв 

У розкладі поїзда 774 Київ-Пас. — Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031