У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

774К Київ-Пас. — Шостка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 774К сполученням Київ-Пас. - Шостка відправляється зі станції Київ-Пас. о 10.32 і прибуває на станцію Шостка о 14.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дарниця, Ніжин, Плиски, Бахмач-Пас., Конотоп, Кролевець, Терещенська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 10.32
Дарниця 10.52 2 хв  10.54 20 хв 
Ніжин 12.05 2 хв  12.07 1 г  33 хв 
Плиски 12.37 2 хв  12.39 2 г  5 хв 
Бахмач-Пас. 13.00 2 хв  13.02 2 г  28 хв 
Конотоп 13.24 2 хв  13.26 2 г  52 хв 
Кролевець 14.00 2 хв  14.02 3 г  28 хв 
Терещенська 14.21 2 хв  14.23 3 г  49 хв 
Шостка 14.36 4 г  4 хв 

У розкладі поїзда 774К Київ-Пас. — Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31