У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Шостка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Шостка:

Розклад поїздів Київ Шостка на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 50 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Київ Шостка найчастіше зупиняються на станціях Видубичі, Дарниця, Ніжин, Плиски, Носівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.17, 10.37 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Шостка прибувають вони відповідно о 11.36, 15.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Шостка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Шостка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Київ - Шостка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Київ – Шостка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Київ - Шостка можна від 136.47 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
786 Київ Шостка 07.17
Київ-Пас.
11.36
Шостка
4 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
774 Жмеринка Шостка 10.37
Київ-Пас.
15.50
Шостка
5 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
774 Київ Шостка 10.37
Київ-Пас.
15.50
Шостка
5 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
788 Київ Шостка 18.07
Київ-Пас.
22.44
Шостка
4 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Шостка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Шостка — Київ