У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 774 Шостка — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Шостка - Київ номер 774 відправляється зі станції Шостка о 17.05 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 20.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут поїзда 774 Шостка - Київ пролягає по таким станціям як Терещенська, Кролевець, Конотоп, Бахмач-Пас., Бахмач-Київський, Плиски, Ніжин, Бровари, Дарниця, Видубичі.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 17.05
Терещенська 17.19 2 хв  17.21 14 хв 
Кролевець 17.37 1 хв  17.38 32 хв 
Конотоп 18.09 2 хв  18.11 1 г  4 хв 
Бахмач-Пас. 18.30 2 хв  18.32 1 г  25 хв 
Бахмач-Київський 18.36 1 хв  18.37 1 г  31 хв 
Плиски 18.56 1 хв  18.57 1 г  51 хв 
Ніжин 19.23 2 хв  19.25 2 г  18 хв 
Бровари 20.16 1 хв  20.17 3 г  11 хв 
Дарниця 20.28 2 хв  20.30 3 г  23 хв 
Видубичі 20.39 2 хв  20.41 3 г  34 хв 
Київ-Пас. 20.50 3 г  45 хв 

У розкладі поїзда 774 Шостка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031