У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

774ЛШ Шостка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 774ЛШ сполученням Шостка - Київ-Пас. відправляється зі станції Шостка о 15.21 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Терещенська, Кролевець, Конотоп, Бахмач-Пас., Бахмач-Київський, Плиски, Ніжин, Дарниця.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 15.21
Терещенська 15.34 2 хв  15.36 13 хв 
Кролевець 15.55 2 хв  15.57 34 хв 
Конотоп 16.30 2 хв  16.32 1 г  9 хв 
Бахмач-Пас. 16.54 2 хв  16.56 1 г  33 хв 
Бахмач-Київський 17.00 2 хв  17.02 1 г  39 хв 
Плиски 17.22 2 хв  17.24 2 г  1 хв 
Ніжин 17.53 2 хв  17.55 2 г  32 хв 
Дарниця 19.06 2 хв  19.08 3 г  45 хв 
Київ-Пас. 19.28 4 г  7 хв 

У розкладі поїзда 774ЛШ Шостка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031