У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 78 Одеса — Ковель


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Одеса - Ковель номер 78 відправляється зі станції Одеса-Головна о 18.40 і прибуває на станцію Ковель о 10.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 34 хв. Маршрут поїзда 78 Одеса - Ковель пролягає по таким станціям як Подільськ-Жм., Кодима, Вапнярка, Вінниця, Козятин-1, Полонне, Славута-1, Здолбунів-Пас., Ківерці, Ківерці.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 18.40
Роздільна-1 19.46 2 хв  19.48 1 г  6 хв 
Подільськ-Жм. 21.17 10 хв  21.27 2 г  37 хв 
Слобідка 21.54 2 хв  21.56 3 г  14 хв 
Кодима 22.29 2 хв  22.31 3 г  49 хв 
Рудниця 22.54 2 хв  22.56 4 г  14 хв 
Вапнярка 23.25 8 хв  23.33 4 г  45 хв 
Жмеринка-Пас. 00.38 15 хв  00.53 5 г  58 хв 
Вінниця 01.34 5 хв  01.39 6 г  54 хв 
Калинівка-1 01.59 2 хв  02.01 7 г  19 хв 
Козятин-1 02.33 20 хв  02.53 7 г  53 хв 
Бердичів 03.20 2 хв  03.22 8 г  40 хв 
Полонне 04.26 2 хв  04.28 9 г  46 хв 
Шепетівка 04.55 2 хв  04.57 10 г  15 хв 
Славута-1 05.19 2 хв  05.21 10 г  39 хв 
Кривин 05.34 2 хв  05.36 10 г  54 хв 
Здолбунів-Пас. 06.13 15 хв  06.28 11 г  33 хв 
Рівне 06.42 6 хв  06.48 12 г  2 хв 
Ківерці 07.48 2 хв  07.50 13 г  8 хв 
Луцьк 08.04 27 хв  08.31 13 г  24 хв 
Ківерці 08.50 24 хв  09.14 14 г  10 хв 
Рожище 09.30 2 хв  09.32 14 г  50 хв 
Ковель 10.50 16 г  10 хв 

У розкладі поїзда 78 Одеса-Головна — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031