У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 078Ш Одеса — Ковель


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Одеса - Ковель номер 078Ш відправляється зі станції Одеса-Головна о 18.13 і прибуває на станцію Ковель о 10.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 38 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Подільськ-Жм., Кодима, Вапнярка, Вінниця, Козятин-1, Полонне, Славута-1, Здолбунів-Пас., Ківерці, Ківерці.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 18.13
Роздільна-1 19.16 2 хв  19.18 1 г  3 хв 
Подільськ-Жм. 20.57 2 хв  20.59 2 г  44 хв 
Слобідка 21.27 2 хв  21.29 3 г  14 хв 
Кодима 21.54 2 хв  21.56 3 г  41 хв 
Рудниця 22.18 2 хв  22.20 4 г  5 хв 
Вапнярка 22.51 2 хв  22.53 4 г  38 хв 
Жмеринка-Пас. 23.56 15 хв  00.11 5 г  43 хв 
Вінниця 00.53 5 хв  00.58 6 г  40 хв 
Калинівка-1 01.17 2 хв  01.19 7 г  4 хв 
Козятин-1 01.55 20 хв  02.15 7 г  42 хв 
Бердичів 02.41 5 хв  02.46 8 г  28 хв 
Полонне 03.51 2 хв  03.53 9 г  38 хв 
Шепетівка 04.22 11 хв  04.33 10 г  9 хв 
Славута-1 04.54 2 хв  04.56 10 г  41 хв 
Кривин 05.09 11 хв  05.20 10 г  56 хв 
Здолбунів-Пас. 06.13 15 хв  06.28 12 г 
Рівне 06.42 6 хв  06.48 12 г  29 хв 
Ківерці 07.48 2 хв  07.50 13 г  35 хв 
Луцьк 08.06 24 хв  08.30 13 г  53 хв 
Ківерці 08.50 24 хв  09.14 14 г  37 хв 
Рожище 09.30 2 хв  09.32 15 г  17 хв 
Ковель 10.50 16 г  37 хв 

У розкладі поїзда 078Ш Одеса-Головна — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031